ملت بحرین عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی را کاملاً رد می‌کند

به گزارش ایکنا، آیت الله شیخ عیسی قاسم مرجع دینی و رهبر معنوی شیعیان بحرین در توییتی نوشت: عادی‌سازی توسط رژیم سیاسی حاکم بر بحرین با دشمن صهیونیستی، نقض حاکمیت مردم است که این عادی‌سازی را کاملاً رد می‌کنند.

وی با بیان این اینکه اقدام صورت گرفته توسط رژیم آل خلیفه جرم و جنایتی در حق ملت بحرین است، بر ضرورت پایان دادن به عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی تأکید کرد.

رهبر شیعیان بحرین این مطلب را همزمان با سومین سالگرد امضای «توافق ابراهیمی» برای عادی سازی روابط بین رژیم بحرین و رژیم صهیونیستی صفحه خود در شبکه اجتماعی X  (توییتر سابق) منتشر کرده است.

رژیم صهیونیستی با میانجی‌گری دولت سابق آمریکا به ریاست دونالد ترامپ در سپتامبر 2020 توافق عادی‌سازی روابط با دو کشور امارات و بحرین را امضا کرد.

این درحالی است که بر اساس نتایج نظرسنجی بنیاد مطالعات آمریکایی واشنگتن، پیرامون مساله عادی‌سازی روابط رژیم صهیونیستی با امارات، بحرین و عربستان، بیش از دو سوم مردم این کشورها مخالفت خود را با توافقنامه‌های عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی اعلام کرده‌اند.

این نظرسنجی نشان می‌دهد که ۷۱ درصد از اماراتی‌ها و ۷۶ درصد از مردم بحرین مخالف توافق عادی‌سازی روابط با اشغالگران اسرائیلی هستند.

انتهای پیام

The post ملت بحرین عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی را کاملاً رد می‌کند Originally appeared on iqna.ir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *