آغاز طوفان الاقصی؛ از تصرف مرکز پلیس سدیروت تا سجده شکر رهبران مقاومت + فیلم

به گزارش ایکنا به نقل از المیادین؛ احمد عبدالرحمن، یک کارشناس نظامی در گفت‌وگو با المیادین تصریح کرد: همزمان با حملات نظامی طوفان الاقصی، حملات سایبری به سامانه گنبد آهنین نیز اتفاق افتاده است.

رئیس سازمان فوريت پزشکی رژیم صهیونیستی (ستاره داوود) نیز  گزارش داد که تعداد کشته‌ها به حدی زیاد است که ما هنوز آمار دقیقی از آنها نداریم.


بیشتر بخوانید:


رسانه‌های فلسطینی اعلام کردند که رزمندگان القسام توانستند وارد مقر پلیس سدیروت شوند و آن را به تصرف در آوردند.  4 نظامی صهیونیست در این عملیات به اسارت در آمده‌اند. شبکه کان رژیم صهیونیستی هم گزارش داد در پی ورود به مرکز پلیس سدیروت، چندین نظامی کشته شدند.

زمان یاغیگری اشغالگران به پایان رسید

فرمانده کتائب القسام در واکنش به این عملیات اعلام کرد زمان یاغیگری اشغالگران به پایان رسیده است.

آغاز طوفان الاقصی؛ از تصرف مرکز پلیس سدیروت تا حملات سایبری به گنبد آهنین

محمد الضیف، فرمانده کل شاخۀ نظامی حماس با بیان اینکه آغاز عملیات طوفان الاقصی را اعلام می‌کنیم تصریح کرد: در حملۀ اول مواضع دشمن و فرودگاه‌ها از ۵ هزار موشک و راکت فراتر رفت. تصمیم گرفته‌ایم جنایت اشغالگران را پایان دهیم. زمانی که آنها بدون هیچگونه حساب و کتابی یاغیگری می‌کردند به پایان رسیده است.

به گزارش رسانه‌های فلسطینی خودروهای ارتش صهیونیستی نیز در این عملیات به غنیمت نیروهای مقاومت فلسطین در غزه درآمدند.

همزمان رسانه‌های مقاومت اسلامی ویدئویی از سجده شکر رهبران مقاومت فلسطین از جمله اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس را بلافاصله پس از انجام این عملیات بی‌سابقه منتشر کردند که در ادامه مشاهده می‌کنید.

 

 

رزمندگان القسام خودروی یک صهیونیست دیگر را در یکی از شهرک‌های اطراف غزه به گلوله بستند.

 

منابع عبری زبان اعلام کردند که مبارزان مقاومت فلسطین شماری از اسرائیلی‌ها را در منطقه اوویکیم در جنوب فلسطین اشغالی به گروگان گرفته‌اند.
شبکه 14 تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که فرمانده پلیس این رژیم در منطقه جنوبی در شهر سدیروت به ضرب گلوله مبارزان مقاومت زخمی شده است.

هلاکت حداقل 5 صهیونیست بر اثر حملات راکتی مقاومت

خبرگزاری آناتولی به نقل از شبکه 12 تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که در حملات راکتی مقاومت به اراضی اشغالی، 5 صهیونیست به هلاکت رسیدند.

روزنامه هاآرتص به نقل از برخی منابع در پلیس رژیم صهیونیستی اعلام کرد که مبارزان حماس شماری از اسرائیلی‌ها را در داخل خانه‌ها در شهر نتیفوت گروگان گرفته‌اند.

در ادامه ویدئویی از انفجار انبارهای سوخت در مناطق اشغالی فلسطین را مشاهده می‌کنید.

آماده‌باش گروه عرین الاسود برای حمله به پایگاه‌های اسرائیلی

پایگاه خبری عبری‌زبان انتلی نیوز اعلام کرد که گروه مقاومت عرین الاسود به حالت آماده‌باش درآمده و به نیروهای خود دستور حمله به تمامی شهرک‌های صهیونیستی و پایگاه‌های ارتش رژیم صهیونیستی در کرانه باختری را داده است.

در ادامه نخستین تصاویر منتشر شده از عملیات طوفان الاقصی را که شاخه نظامی حماس هم‌اکنون منتشر کرده است مشاهده می‌کنید.

در حال تکمیل…

 

انتهای پیام

The post آغاز طوفان الاقصی؛ از تصرف مرکز پلیس سدیروت تا سجده شکر رهبران مقاومت + فیلم Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment