مقاومت فلسطین نتیجه انباشت چندین دهه ظلم رژیم غاصب صهیونیستی است

به گزارش ایکنا به نقل از الفرات نیوز، دفتر سیاسی جریان حکمت ملی عراق به رهبری عمار الحکیم بر موضع قاطع و حمایتی خود از آرمان فلسطین و مردم مقاوم آن در برابر رژیم غاصب اسرائیل اعلام کرد.

در این بیانیه آمده اسـت: تحولات و حوادث شتابان در فلسطین عزیز و آنچه امروز مردم صبور و مقاوم آن در معرض آن قرار دارند، چیزی نیست جز انباشت چندین دهه ظلم، بی عدالتی، سوء استفاده و بی انصافی توسط این رژیم غاصب که به حیثیت مردم اهانت کرده و به دنبال تحمیل سیاست امر واقع و ادامه رویکرد تصرف و یهودی‌سازی سرزمین و نادیده گرفتن مواضع صریح صادر شده از سوی سازمان ملل و تداوم شهرک‌سازی‌های غیرقانونی و محاصره و گرسنه نگاه داشتن عمدی فلسطینیان است.

جریان حکمت ملی عراق گفت: این امر مستلزم یک موضع جدی و مسئولانه بین‌المللی است، به نحوی که سازمان همکاری اسلامی و اتحادیه عرب با اتخاذ موضعی یکپارچه از جامعه بین‌المللی بخواهند در برابر فجایع جاری و بمباران نظام‌مند مناطق پرجمعیت فلسطین از سوی اسرائیل که زنان، کودکان و افراد بی دفاع را هدف قرار می‌دهد، سکوت نکند.

در این بیانیه آمده است:  ما در جریان حکمت ملی بر موضع تاریخی و ثابت خود در حمایت از ملت فلسطین و مساله عادلانه آن تاکید می‌کنیم, این موضع برخاسته از تکلیف دینی و آرمان های ملی ماست و ما پشتیبان فلسطین در شرایط دشوارو نقاط عطف آن خواهیم ماند.

جریان حکمت ملی عراق تأکید کرد: نبرد طوفان الاقصی وحدت کلمه بیشتر فلسطینی‌ها و کنار گذاشتن اختلاف‌ها را می‌طلبد و پیروزی از آن ملت مقاوم و اصیل فلسطین خواهد بود.

 

انتهای پیام

The post مقاومت فلسطین نتیجه انباشت چندین دهه ظلم رژیم غاصب صهیونیستی است Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment