بمباران منزل پدری فرمانده حماس/ آمار شهدای فلسطینی به 950 نفر رسید

به گزارش ایکنا به نقل از الجزیره، روزنامه عبری‌زبان جروزالم پست بامداد چهارشنبه، 19 مهر گزارش داد که ارتش رژیم صهیونیستی به منزل پدر محمد الضیف، فرمانده شاخه نظامی حماس در نوار غزه حمله هوایی انجام داده است.

رسانه‌های فلسطینی نیز خبر دادند که در حمله به این منزل در خان‌یونس، ۴ عضو خانواده الضیف از جمله «ابو مدحت الضیف» برادر فرمانده گردان‌های القسام به شهادت رسیده‌اند.

گفته می‌شود مدحت، برادرزاده محمد الضیف و «حلا» نوه او، در حمله جنایتکارانه صهیونیست‌ها شهید شده‌اند. هنوز تعداد دیگری از اعضای خانواده زیر آوار هستند.

 وزارت بهداشت فلسطین هم صبح امروز در جدترین آمار خود از شهادت ۹۵۰ نفر در حملات وحشیانه ارتش رژیم صهیونیستی به خانه‌های شهروندان فلسطینی در مناطق مختلف نوار غزه خبر داد.

وزارت بهداشت فلسطین در بیانیه کوتاهی اعلام کرد که شمار شهدای حملات وحشیانه ارتش رژیم صهیونیستی به مناطق مختلف نوار غزه طی پنج روز اخیر به ۹۵۰ نفر و شمار زخمی‌ها به ۵۰۰۰ هزار نفر رسیده است.

عضو ارشد حماس: معادلات تغییر کرده است

سامی ابوزهری، از رهبران جنبش حماس گفت که رژیم صهیونیستی باید متوجه شود که معادلات تغییر کرده است.

به گزارش النشره، ابوزهری در یک گفت وگوی تلویزیونی، افزود: رژیم اشغالگر باید متوجه شود که معادلات تغییر کرده است و قتل با قتل، ویرانی با ویرانی و اسارت با اسارت پاسخ داده می‌شود.

سامی ابوزهری، از رهبران جنبش حماس

عضو ارشد جنبش حماس، گفت: برای آزادی پنج هزار اسیر فلسطینی که در زندان‌های رژیم اشغالگر هستند، تلاش خواهیم کرد.

ابوزهری همچنین تأکید کرد که کشورهای عربی باید مرزها را باز کرده و برای غزه هر آنچه را که نیاز دارد، فراهم کنند.

انتهای پیام

The post بمباران منزل پدری فرمانده حماس/ آمار شهدای فلسطینی به 950 نفر رسید Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment