بیانیه مرکز گفت‌وگوی ادیان و فرهنگ‌ها در محکومیت جنایات اسرائیل

به گزارش ايكنا به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی،  متن بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«و إذا تولّى سعى‌ فی الْأرْض لیفْسد فیها و یهْلک الْحرْث و النّسْل و اللّه لا یحبّ الْفساد» (البقره، 205).

و هرگاه به قدرت و حکومت رسد برای فساد در زمین و نابودی زراعت‌ها و نسل‌ کوشش می‌کند و خداوند فساد را دوست ندارد.

آری، نا اهل اگر به قدرت برسد همه چیز را به فساد می‌کشاند و جز نابودی حرث و نسل ارمغانی ندارد! رژیم جعلی و غاصب صهیونیست که از ابتدا بر پایه غصب و ویرانی خانه و کاشانه ملت مظلوم فلسطین و با نقشه شوم استعمارگران بنا شده است، بار دیگر چهره واقعی خود را آشکار کرده و دست به جنایتی بزرگ در نوار غزه زده است.

رژیم کودک‌کش صهیونیستی تاکنون انسان‌های بسیاری را از سرزمین خود آواره کرده و مردان، زنان و کودکان بیشماری را به خاک و خون کشیده است.

بمباران وحشیانه بیمارستان معمدانی در غزه که شوک و بهت جهانیان را به همراه داشت، خود گواهی آشکار و غیر قابل انکار از ددمنشی و عدم پایبندی این رژیم خون‌آشام به قوانین انسانی و بین‌المللی است.

رژیم غاصب که برای رسیدن به منافع غیر انسانی و نامشروع خود از هیچ جنایاتی رویگردان نیست بارها نشان داده است که به غیر مسلمانان نیز رحم نخواهد کرد. در این روزها که مردم مسلمان غزه زیر شدیدترین بمباران‌های وحشیانه قرار دارند کلیسای «سن پورفیریوس» که سومین کلیسای قدیمی در جهان است نیز از بمباران صهیونیست‌ها بی‌بهره نمانده است.

مرکز گفت‌وگوی ادیان و فرهنگ‌ها ضمن محکوم کردن جنایات شنیع صهیونیست‌ها در غزه به شدیدترین وجه ممکن، خواستار بسیج افکار عمومی داخلی و خارجی نسبت به این نسل‌کشی بی‌رحمانه است.

همچنین، این مرکز تلاش دارد با مکاتبه فوری با رهبران ادیان و شخصیت‌های دینی در مناطق مختلف جهان، رژیم متجاوز صهیونیستی را پاسخگوی جنایات بی‌شرمانه خود نماید.

به امید رفع ستم در سراسر گیتی

انتهای پیام

The post بیانیه مرکز گفت‌وگوی ادیان و فرهنگ‌ها در محکومیت جنایات اسرائیل Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment