شهادت 53 امام مسجد، خطیب و حافظ قرآن در غزه

به گزارش ایکنا به نقل از روسیا الیوم، وزارت اوقاف و امور مذهبی غزه از شهید شدن 53 نفر از ائمه جماعت مساجد، مبلغان، حافظان قرآن و کارمندان اوقاف در نتیجه حملات مداوم رژیم صهیونیستی به نوار غزه خبر داد.

در بیانیه این وزارتخانه آمده است: 53 شهید اعم از ائمه مساجد، مبلغان، حافظان قرآن و کارمندان اوقاف در حالی که در خانه و کاشانه خود در امان بودند در حملات وحشیانه صهیونیست‌ها به همراه خانواده‌هایشان به شهادت رسیدند.

وزارت بهداشت غزه روز یکشنبه اعلام کرد که از آغاز جنگ علیه غزه تاکنون 9 هزار و 770 فلسطینی از جمله چهار هزار و 800 کودک و دو هزار و 550 زن جان خود را از دست داده‌اند.

سخنگوی این وزارتخانه خاطرنشان کرد: نیروهای صهیونیست طی 24 ساعت گذشته، 24 مورد جنایت انجام دادند و 243 فلسطینی را به شهادت رساندند.

وی خاطرنشان کرد که این وزارتخانه دو هزار و 660 مورد گزارش مفقودی در زیر آوار دریافت کرده است که از این تعداد هزار و 270 نفر کودک هستند.

سخنگوی وزارت بهداشت غزه تأکید کرد که سیستم بهداشتی در نوار غزه با شرایط بحرانی مواجه است و بیمارستان‌های این منطقه قادر به ارائه هیچ گونه خدمات بهداشتی نیستند.

انتهای پیام

The post شهادت 53 امام مسجد، خطیب و حافظ قرآن در غزه Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment