بیانیه سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در پی جنایات صهیونیستی در اردوگاه جالیا

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، این سازمان در واکنش به جنایات اخیر رژیم اشغالگر قدس در اردوگاههای مسکونی فلسطینیان از جمله اردوگاه جبالیا، بیانیه ای به شرح زیر صادر کرده است:
انالله و انا الیه راجعون
بار دیگر جلادان کودک‌کش صهیونیست، جنایت دیگری را در نوار غزه رقم زدند و با بمباران چندباره اردوگاه جبالیا و دیگر اردوگاه‌هایی که اکثر ساکنان آن را زنان و کودکان تشکیل می‌دادند، بر ماهیت توحش‌آمیز و غیر انسانی  خود مهر تأیید نواختند. 
به راستی این حجم از سبعیت و جنایت چگونه قابل توجیه است؟ ریختن شش تن بمب بر سر ساختمان‌هایی که جمعیتی متراکم از انسان‌های بی‌دفاع در آن زندگی می‌کردند، چگونه با مبانی فطری و انسانی سازگار است؟ 
اگرچه جبهه مقاومت سخت‌ترین و قاطع‌ترین پاسخ ممکن را در مواجهه با این جنایت بزرگ و دیگر جنایات رژیم اشغالگر قدس خواهد داد، اما سکوت محافل بین‌المللی و بی‌عملی مطلق مدعیان حقوق بشر در برابر جنایتی محض و آشکار، آنها را به جزئی از جبهه باطل تبدیل کرده است. 
چنانچه رهبر معظم انقلاب اسلامی تأکید فرموده‌اند، نبرد غزه و رژیم اشغالگر قدس، نبرد حق و باطل بوده  و قطعاً هر اقدامی در توجیه جنایات اشغالگران صهیونیست یا انفعال در برابر آنها صورت گیرد، مترادف با شراکت در این جنایات محسوب می‌شود. 
سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، وقوع این جنایت عظیم را عمیقاً به ملت مظلوم فلسطین، خصوصا بازماندگان این حادثه تسلیت می‌گوید و برای شفای مجروحین این حادثه از درگاه خداوند متعال آرزوی سلامتی و شفای عاجل می‌کند. 
والعاقبه للمتقین 
روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی

انتهای پیام

The post بیانیه سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در پی جنایات صهیونیستی در اردوگاه جالیا Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment