خبرگزاری ایکنا به روایت مدیران و فعالان قرآنی بین‌المللی + فیلم

خبرگزاری ایکنا به روایت مدیران و فعالان قرآنی بین‌المللی  + فیلم

به گزارش ایکنا، به مناسبت بیستمین سالگرد تأسیس خبرگزاری ایکنا برابر با بیستم آبان‌ماه، شماری از چهره‌ها و مسئولان نهادهای قرآنی در عراق و لبنان، ضمن تبریک این مناسبت، با ارسال ویدئوهای اختصاصی از فعالیت‌های این رسانه قرآنی در سطح جهان تجلیل کردند.

حیدر نوری جلوخان، مدیر شبکه ماهواره‌ای قرآن کربلا در پیامی گفت: در این مناسبت من به تمام برادران و خواهران و کادرهای فعال در خبرگزاری بین‌المللی قرآن تبریک می‌گویم این خبرگزاری که انتشار اخبار مرتبط به امور قرآنی و فعالیت‌های قرآنی در سراسر جهان را به کمک خبرنگاران خود در این کشورها بر عهده گرفته است امری که برجستگی ممتازی به این خبرگزاری داده است به شکلی که هر شخص قرآنی می‌تواند فعالیت‌های قرآنی سراسر جهان، تلاوت‌ها، محافل، مسابقات و دیگر امور را پیگیری کند. سپاس فراوان از برادران در این خبرگزاری و از خداوند می‌خواهم که در دنیا و آخرت به آنها توفیق عطا کند.


بیشتر بخوانید:


از سوی دیگر رافع العامری، مدیر مرکز ملی علوم قرآن عراق نیز با ارسال پیامی تصریح کرد: به مناسبت تأسیس این خبرگزاری پربرکت زیباترین تبریکات خود را تقدیم می‌کنم. این خبرگزاری با پوشش تمام فعالیت‌های قرآنی چه در سطح عراق و چه در دیگر کشورهای اسلامی و غیره ما را یاری کرده است. خبرگزاری ایکنا حقیقتاً به انجام کارهای ارزشمندی اقدام کرده است و نقش بزرگی در انتقال اخبار قرآنی بین‌المللی چه در سطح نهادها و مؤسسات و چه در حوزه قاریان و حافظان قرآن کریم و همچنین پوشش مسابقات جهانی داشته است و سرعت عمل در انتشار نتایج این مسابقات؛ و همچنین تلاش فراوانی در همکاری با جهان اسلام در تمام مسائل و امور مهم معاصر داشته است. من از این خبرگزاری به دلیل این تلاش‌ها تشکر می‌کنم و سالگرد تأسیس آن را تبریک می‌گویم؛ و برای این نهاد تداوم موفقیت و پیروزی در این زمینه را خواستارم.

مصطفی شقیر، قاری بین‌المللی و فعال رسانه‌ای قرآن از لبنان نیز با ارسال پیامی سالگرد تأسیس خبرگزاری ایکنا را تبریک گفت. در این پیام آمده است: به مناسبت بیستمین سالگرد آغاز فعالیت خبرگزاری ایکنا به شما این تلاش برای انتشار فرهنگ قرآنی، انتشار فرهنگ کتاب خداوند، پذیرا بودن قاریان، استادان و انتشار این آموزه‌ها تبریک می‌گویم اموری که بسیاری را برانگیخته و تشویق کرده تا آموزه‌های کتاب خداوند سبحان را پی بگیرند. من پیام‌های زیادی را دریافت کرده‌ام که خرسندی و علاقه خود به این اخبار و آموزه‌های انتشار یافته را اعلام کرده‌اند؛ و از خداوند سبحان برای شما خواهان موفقیت و تداوم فعالیت در مسیر قرآن را خوستارم. تبریک می‌گویم و بیست بهار تأسیس این خبرگزاری ان‌شاءالله به صد بهار بدل شود. درود خداوند و برکت‌های او بر شما باد.

شیخ خیرالدین علی الهادی، مدیر دارالقرآن آستان مقدس حسینی نیز با ارسال ویدئوی اختصاصی گفت: به برادران مسئول و کادرهای خبرگزاری ایکنا این سالگرد را تبریک می‌گویم از خداوند برای آنها در مراحل پیش رو طلب موفقیت می‌کنم. خبرگزاری ایکنا یکی از مؤسسات رسانه‌ای پیشگام در حوزه امور قرآنی است که از سال‌های گذشته در انتشار تصاویر و رویدادهای قرآنی فعالیت داشته است و نزد مخاطبین محبوبیت دارد. چرا که این خبرگزاری رویکردی بی‌طرفانه داشته و به بازتاب واقعیت رویدادهای قرآنی می‌پردازد و با توسعه فعالیت خود به بسیاری از زبان‌های زنده جهانی، رویدادها را پوشش داده و توانسته است مخاطبان زیادی در جوامع مختلف را همراه خود  کند؛ و در انتقال خبر رویدادها تمام استانداردهای لازم برای کسب قابلیت و هماهنگی با رویدادهای قرآنی را رعایت کرده است. من به اعضای این خبرگزاری در مرحله پیش رو تبریک می‌گویم و انشالله در این مرحله به شکلی شایسته مسئولیت خود را در پایبندی به اصول ایفا کرده و رویکرد بی‌طرفانه و اصولی خود را درباره واقعیت‌ها و رویدادهای قرآنی حفظ نمایند.

در ادامه ویدئوی پیام‌های تصویری این مسئولان قرآنی بین‌المللی را مشاهده می‌کنید.

انتهای پیام

The post خبرگزاری ایکنا به روایت مدیران و فعالان قرآنی بین‌المللی + فیلم Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment