دروغ‌پردازی‌های الحدث به نفع تل‌آویو است

به گزارش ایکنا به نقل از العهد، حزب الله لبنان روز سه‌شنبه، 21 شهریور در بیانیه‌ای تأکید کرد که طرح اتهامات کاملاً بی‌اساس شبکه عربی الحدث مبنی به عملیات قاچاق سلاح از طریق فرودگاه بین‌المللی حریری در بیروت توسط حزب‌الله به نقل از طرف‌های لبنانی مغرض، یک اقدام ساختگی و از جمله سناریوهای این شبکه علیه مسئولان حزب الله است.

این بیانیه با رد شدید این اتهامات دروغین، اقدام شبکه الحدث در جعل اخبار و همچنین تبانی برخی احزاب داخلی لبنان با این امر با هدف ترویج این دروغ‌ها و تبدیل آنها به گزارش‌های قضایی علیه حزب الله لبنان را محکوم کرد.

حزب الله لبنان تأکید کرد: این تهمت‌ها و تحرکات، اهانت بزرگی به دولت لبنان و همه سرویس‌های امنیتی این کشور است که واحدهای آنها در محوطه فرودگاه مستقر هستند.

بیانیه افزود: انداختن مسئولیت هر اتفاق احتمالی در آینده در این فرودگاه پر رفت و آمد، به گردن حزب الله و همچنین مخدوش کردن چهره نهادهای امنیتی لبنان از دیگر اهداف انتشار این جعلیات است.

حزب الله لبنان تأکید کرد: این جنجال ساختگی درباره فرودگاه بیروت اقدامی در همراهی با دشمن صهیونیستی است که دائما ادعا می‌کند که از این فرودگاه (غیرنظامی) استفاده نظامی صورت می‌گیرد تا بعدا از آن برای توجیه هر گونه تجاوز احتمالی رژیم صهیونیستی به این فرودگاه و تأسیسات آن، استفاده شود.

بیانیه اضافه کرد: هماهنگی و همراهی که بین این نهادهای رسانه‌ای شناخته شده که گزارش‌هایی بدون هیچ سند و مدرکی را با اهدافی مشخص منتشر می‌کنند با برخی از احزاب لبنانی که دارای گرایش‌ها و وابستگی‌های شناخته شده‌ای به برخی سفارتخانه و دستگاه‌های امنیتی خارجی هستند، دیگر برای ملت لبنان امری روشن شده است.

در پایان بیانیه حزب الله آمده است: تمام روش‌های فریبکاری که آنها استفاده می‌کنند، خواه تحت عنوان تحقیقات تلویزیونی یا پیگیری قضایی باشد، برای عاملان آن جز زیان و ناامیدی نتیجه‌ای نخواهد داشت و هرگونه تلاشی برای تخریب چهره حزب الله و مقاومت شرافتمندانه‌اش در برابر رژیم صهیونیستی نیز هیچ تأثیری بر روحیه مردم لبنان و اراده آزاد آنها در مقاومت در برابر رژیم اشغالگر و مقابله با آن ندارد.

انتهای پیام

The post دروغ‌پردازی‌های الحدث به نفع تل‌آویو است Originally appeared on iqna.ir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *