تعرض ده‌ها شهرک‌نشین به مسجدالاقصی

به گزارش ایکنا به نقل از صفا، بامداد امروز سه شنبه، شهرک‌نشینان افراطی از سمت باب‌المغاربه، تحت مراقبت شدید پلیس اشغالگر رژیم صهیونیستی به مسجدالاقصی تعرض کرده و وارد آن شدند.

پلیس اشغالگر نیروهای ویژه خود را در حیاط مسجدالاقصی و در دروازه‌های آن مستقر کرد تا از شهرک‌نشینان افراطی متجاوز محافظت کند.

اداره اوقاف اسلامی در قدس اشغالی در همین رابطه اعلام کرد که ده‌ها شهرک‌نشین به مسجدالاقصی در راستای اجرای برنامه‌های تحریک‌آمیز خود به مسجدالاقصی تعرض کرده و در منطقه باب‌الرحمه در شرق مسجدالاقصی مراسم تلمودی خود را انجام دادند.  

این درحالی است که پلیس رژیم صهیونیستی همچنان ورود نمازگزارانی را که از قدس و  مناطق اشغالی به مسجدالاقصی می‎‌آیند را محدود کرده و ضمن کنترل مدارک شناسایی، اجازه ورود به برخی افراد نمی‌دهد.

اهالی قدس برای خنثی کردن برنامه‌های یهودی‌سازی صهیونیست‌ها و شهرک‌نشینان، فراخوان‌های خود را برای بسیج افراد و حضور دائمی در مسجدالاقصی تشدید کرده‌اند.

شهرک‌نشینان افراطی نیز با بسیج تعداد زیادی از صهیونیست‌ها در اندیشه تعرض به مسجدالاقصی در طول تعطیلات یهودی هستند که از اواسط سپتامبر آغاز می‌شود.

مسجدالاقصی همه روزه به جز جمعه و شنبه مورد تعرض و هجوم شهرک‌نشینانی قرار می‌گیرد که از حمایت پلیس رژیم صهیونیستی برخوردار هستند و هدف از این امر، تحمیل طرح موسوم به تقسیم‌بندی زمانی و مکانی مسجدالاقصی است.

انتهای پیام

The post تعرض ده‌ها شهرک‌نشین به مسجدالاقصی Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment