لابی صهیونیسم به دنبال جدایی مسلمانان از قرآن است

به گزارش ايكنا؛ به نقل از فارس، سید عبدالملک الحوثی رهبر جنبش انصار الله و انقلاب یمن امروز شنبه تأکید کرد که با توجه به تضعیف هژمونی آمریکا، باید ملل اسلامی به سمت بازگشت به اسلام و ارزشهای الهی حرکت کنند.

 

شبکه خبری المسیره به نقل از الحوثی گزارش داد، هر اندازه که توطئه علیه مسلمانان بیشتر شود، باید از اصول اسلامی خود استفاده کرده و چالشها را به فرصت تبدیل کنیم؛ هر چند تکفیریها و صهیونیست به دنبال آن هستند که مسلمانان را از منابع عزت و هدایتشان جدا کنند.

 

وی با بیان اینکه لابی یهودی-صهیونیستی و دنباله‌روان آن در جهان، به هر نحوی تلاش می‌کنند که امت اسلامی را از پیامبر اکرم (ص) و قرآن جدا کنند، تصریح کرد: در مرحله کنونی، طاغوتیان و مستکبران به دنبال گمراهی جوامع بشری و فاسد کردن مردم از نظر اخلاقی هستند تا بتوانند بر آنان مسلط شوند. آنان این کار را با جدا کردن مسلمانان از مقدسات انجام می‌دهند.

 

 رهبر جنبش انصارالله پیش از این هم گفته بودکه  لابی یهودی و صهیونیسم، ارزشها، فطرت و اخلاق انسانی را به صورت کلی هدف قرار داده است و به همراه «غربِ کافر» تمام امکانات خود را به کار گرفته است تا نفس بشریت را فاسد کند.

 

وی با بیان اینکه هدف لابی صهیونیسم و غرب، تسهیل سیطره بر مردم و به بردگی کشاندن آنان است، تصریح کرد: آمریکا پرچمدار فساد و پستی است و به صورت بسیار وقیحانه‌ای آن را به دوش می‌کشد.

 

رهبر انصارالله با اشاره به اینکه جو بایدن رئیس جمهور آمریکا، ترویج کننده همجنسگرایی است، تأکید کرد، بایدن در تلاش است به همجنسگرایی عمومیت ببخشد و از نظر سیاسی و حقوقی از آن حمایت می‌کند و قصد دارد آن را به سایر کشورهای تحمیل کند.

 

الحوثی اظهار کرد، گسترش رذایل اخلاقی و نابود کردن ارزشها و اخلاق، بدترین نوع حمله به انسان است تا فطرت ایمانی را از آن بگیرد و از تعالیم خداوند دور کند.

 

وی جهاد در برابر دشمن صهیونیستی و هژمونی آمریکا را سنگ‌بنای پروژه قرآنی دانست و گفت: جهاد در برابر صهیونیست، عامل مهمی در خیزش امت اسلام و تغییر واقعیت موجود در آن بر مبنای دیدگاه قرآنی است؛ [دیدگاهی] که باعث افزایش آگاهی این امت می‌شود.

 

رهبر انصارالله با بیان اینکه صهیونیستها از خیزش ملتهای مسلمان و تحرک بر مبنای اصول قرآنی و تلاش جهت توانمندی نظامی، واهمه دارند، در پایان خاطر نشان کرد: ملت ما در تلاش است با آزادگان فلسطینی، در بیرون راندن صهیونیستها و بازپسگیری مقدسات، سهیم باشد.

انتهای پیام

The post لابی صهیونیسم به دنبال جدایی مسلمانان از قرآن است Originally appeared on iqna.ir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *