همایش «روایت پیشرفت» در خرم‌آباد برگزار شد + عکس

همایش «روایت پیشرفت» در خرم‌آبادبه گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی حوزه هنری لرستان، حوزه هنری انقلاب اسلامی استان لرستان، سه‌شنبه، ۱۰ بهمن‌ماه میزبان جمعی از دانش‌آموزان، ورزشکاران و مسئولان بود تا از پرافتخارترین مربی ایران، مصطفی بهرامی، مربی تیم معلولان و نابینایان و کم‌بینایان دو و میدانی کشور تجلیل کند. 

پس از قرائت قرآن و همراهی حضار با اجرای سرود ملی، سامان سپهوند، رئیس حوزه هنری استان لرستان با اشاره به بیانات رهبری در تشریح مفهوم پیشرفت، از اهتمام جدی حوزه هنری در معرفی قهرمانان و نخبگان در مأموریتی با عنوان روایت پیشرفت برای امیدآفرینی، رفع موانع پیشرفت و تداوم تلاش حوزه هنری برای این امر سخن گفت.

در ادامه، مستند «آن مرد» ساخته‌ عزیز بابانژاد، عکاس و مستندساز لرستانی روی پرده رفت. این مستند شرحی از لحظات زندگی ورزشی مصطفی بهرامی و چگونگی استعدادیابی و پرورش شاگردانش بود.

در آخرین بخش مراسم، بهرامی به همراه چند نفر از قهرمانان جهان و پارالمپیک به روی سن رفتند تا از پرتره ایشان که توسط هنرمند لرستانی نگین مطیعی با تکنیک آبرنگ کشیده شده بود، رونمایی شود.

در این همایش هدایا و لوح‌ تقدیرهایی که برای اولین بار در چنین جلسات پاسداشتی با تعامل و همکاری همه‌ دستگاه‌های اجرایی استان و رئیس فدراسیون ورزش‌های نابینایان و کم‌بینایان کشور محمدرضا مظلومی تهیه شده بود، به همراه هدایای دو نفر از شاگردانش سجاد محمدیان و زینب مرادی‌رشنو توسط نمایندگان دستگاه‌ها تقدیم این هنرمند شد تا از تلاش‌های ایشان برای کشف و پرورش استعدادهای ورزشی تقدیر کنند.

انتهای پیام

The post همایش «روایت پیشرفت» در خرم‌آباد برگزار شد + عکس Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment