4500 برنامه در دهه فجر امسال در آذربایجان‌غربی برگزار خواهد شد

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی:

به گزارش ایکنا از آذربایجان‌غربی، حجت‌الاسلام ناصر آقائی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی، 10 بهمن ماه در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: یاد و خاطره امام امت، شهدا و ایثارگران را که در راه تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی تلاش و از جان گذشتگی کردند گرامی داشته و خداوند در قرآن بر ما تکلیف کرده که ایام‌الله را زنده‌ نگه داریم.

وی افزود: در آیات آمده که: «انسان از ظلمات رهایی نمی‌یابد مگر آنکه ایام‌الله را یاد کند»، تمامی روزهای روزهای خداوند است ولی در بعضی از روزها حضور حق تعالی بیشتر احساس می‌شود و دهه فجر ما نیز از نمونه‌های بارز ایام‌الله است.

حجت‌الاسلام آقائی بیان کرد: شعار محوری چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی «جشن ملی، مشارکت پرشور و آینده روشن» تعیین شده تمام برنامه‌های دهه فجر مرتبط با این محور اجرا و دنبال خواهد شد.

وی ادامه داد: دهه فجر به عنوان سرمایه ملی، شناسنامه و هویت ملت ایران، موتور محرکه کشور و ناامید کننده دشمنان انقلاب محسوب می‌شود و جهاد تبیین که مقام معظم رهبری بسیار بر آن تاکید دارند نیز، باید در برنامه‌ها عملی شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی تصریح کرد: به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی امسال در دهه فجر  چهارهزار و ۵۰۰ عنوان ویژه برنامه برگزار خواهد شد.

وی گفت: نواخته شدن زنگ انقلاب، به صدا درآمدن ناقوس کلیساها ، رژه موتور سواران از فرودگاه شهید باکری ، اجرای گروه موزیک در میدان ولایت فقیه و انقلاب در ۱۲ بهمن، روایتگری پیشرفت‌های انقلاب اسلامی از زبان دانش‌آموزان و تجمع پنج هزار نفری فرهنگیان ازجمله برنامه‌ها محسکب می‌شود.

حجت‌الاسلام آقائی عنوان کرد: برگزاری همایش رای اولی‌ها با محوریت تبیین دستاوردهای انقلاب، برپایی نمایشگاه محصولات، نمایشگاه هنرهای تجسمی همقدم تا فتح قدس، برگزاری رویداد پوشاک عفیفانه، نمایشگاه پوشاک، برگزاری جشن ۴۵ سالگی انقلاب، پویش جوانی جمعیت، نور افشانی شب ۲۲ بهمن در ۷۰ نقطه استان، برگزاری پیک امید، برپایی ایستگاه دعا برای وطنم و من انقلابی‌ام و برگزاری یک لبخند و یک نقطه از دیگر ویژه برنامه‌های این ایام است.

وی افزود: مردم همیشه در صحنه آذربایجان‌غربی مانند همیشه امسال نیز در دو میدان مهم حماسه، راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات ۱۱ اسفند حضوری گسترده‌تری داشته و در پای صندوق‌های رای مشارکت خواهند کرد.

انتهای پیام

The post 4500 برنامه در دهه فجر امسال در آذربایجان‌غربی برگزار خواهد شد Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment