برگزاری میزگرد تخصصی «انتخاب اصلح از دیدگاه قرآن» در ایکنای کردستان

میزگرد  انتخاب اصلح از دیدگاه قرآن

به گزارش ایکنا از کردستان، میزگرد تخصصی «انتخاب اصلح از دیدگاه قرآن» به عنوان اولین سلسله نشست‌های انتخاباتی خبرگزاری ایکنای کردستان با حضور اکبر اسدی رئیس جهاددانشگاهی کردستان، حجت‌الاسلام سیدمحمد سادات رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان، عثمان یوسفی رئیس دانشگاه بین‌المللی مذاهب اسلامی استان کردستان و حجت‌الاسلام نادر رنجبر مدیر حوزه‌های علمیه کردستان امروز، 10 بهمن در جهاددانشگاهی کردستان برگزار شد.

اکبر اسدی، رئیس جهاددانشگاهی کردستان در این نشست با گرامیداشت فرارسیدن چهل‌و‌پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: امیدواریم که خداوند متعال ما را در مسیر تحقق آرمان‌های شهدا و امام شهدا قرار دهد.

وی با اشاره به برگزاری انتخابات پیش‌رو افزود: این میزگرد تخصصی با هدف تنویر افکار عمومی در راستای انتخاب صحیح و درست و حضور حداکثری و گسترده مردم در انتخابات اسفندماه برگزار شده است.

رئیس جهاددانشگاهی کردستان بیان کرد: نظام جمهوری اسلامی یک نظام مردم سالار دینی است و از بدو تأسیس تاکنون یکی از ویژگی‌ها و شاخصه‌های اصلی این نظام مردمی بودن آن است و همواره مردم پشتوانه محکمی برای نظام مقدس انقلاب اسلامی بوده‌اند.

وی انتخابات را تبلور عینی مردمی بودن نظام دانست و گفت: مردم همواره با حضور گسترده و چشمگیر خود در تمام امور، نقش اساسی را در تعیین سرنوشت خود و آینده کشور ایفا کرده‌اند.

اسدی افزود: این حضور و همراهی همیشگی مردم با نظام موجب شده که تمام توطئه‌های دشمنان از جنگ تحمیلی تا تحریم‌های اقتصادی ناجوانمردانه دشمنان با شکست مواجه شود.

وی اظهار کرد: نظام جمهوری اسلامی برای حرکت رو به رشد خود نیازمند همراهی همیشگی مردم است لذا مردم باید در این دوره از انتخابات حضور گسترده و چشمگیری داشته باشند و هرچقدر حضور پرشورتر باشد مسئولان دلگرم‌تر، دشمنان ناامیدتر و حرکت نظام قدرتمندتر خواهد بود.

رئیس جهاددانشگاهی کردستان با اشاره به اینکه حضور گسترده در انتخابات زمینه‌ مستحکم‌ترشدن انقلاب را فراهم خواهد کرد، یادآور شد: یکی از اهداف و آرمان‌های نظام مقدس انقلاب اسلامی «استقلال، آزادی» و مشارکت مردمی درسرنوشت خود بوده و این امر موجب کینه‌توزی و توطئه‌های دشمنان شده است.

اخبار تکمیلی این میزگرد متعاقبا ارسال خواهد شد.

انتهای پیام

The post برگزاری میزگرد تخصصی «انتخاب اصلح از دیدگاه قرآن» در ایکنای کردستان Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment