حراست از آرمان‌های انقلاب اسلامی ضرورت مهم فرهنگی در عصر کنونی است

حراست از آرمان‌های انقلاب اسلامی ضرورت مهم فرهنگی در عصر کنونی استحجت‌الاسلام قاسم جعفرزاده، مدیرکل تبلیغات اسلامی اردبیل، در گفتگو با ایکنا از اردبیل ضمن تبریک فرارسیدن دهه فجر و چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، پایبندی مردم به انقلاب اسلامی را برگرفته از اعتقادات دینی و باور قلبی عنوان کرد و گفت: سازمان تبلیغات اسلامی در شناساندن اهداف و آرمان‌های انقلاب نقش مهمی دارد.

وی با اشاره به دستاورد‌های معنوی سازمان تبلیغات اسلامی در اجرای برنامه‌های فرهنگی و مذهبی و قرآنی افزود: احیای مراسم اعتکاف، برگزاری نشست‌های دینی، ترویج فرهنگی قرآنی با بهره‌گیری از مربیان و اساتید قرآنی و تبلیغ و ترویج اسلام ناب محمدی(ص) از مهم‌ترین برنامه‌های سازمان تبلیغات اسلامی به برکت انقلاب اسلامی ایران است.

جعفرزاده تاکید کرد: دشمن با راه‌اندازی بیش از ۳۰۰ شبکه ماهواره‌ای برای تسخیر افکار جوانان همواره در تلاش بوده و می‌داند اگر آزادی به معنای جنسیتی در جامعه‌ای رواج یابد پیشرفت علمی و فرهنگی در آن جامعه معنا نخواهد داشت.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل افزود: انقلاب اسلامی یک جریان فکری در معنابخشی به زندگی مردم ایران است و با پدیدآمدنش محاسبه و معادله دنیای غرب را بهم زده و با نام عدالت و دین در دنیا قد علم کرد.

وی افزود: انقلاب اسلامی با آرمان‌ها و دستاورد‌هایی که به همراه دارد ثابت کرد که اگر در دنیا اجازه دهند نگاه اسلام به زن رواج یابد یک نفر غیر مسلمان در دنیا وجود نخواهد داشت، چرا که انقلاب بر پایه اسلام بنا شده و در راستای کرامت بخشی به زندگی انسان‌ها پدید آمد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی جوانان را افسران جنگ نرم عنوان کرد و گفت: دانش آموزان و نسل جوان جامعه برای فرمانده میدان به عنوان افسران جنگ نرم هستند و با تبلیغ و تبیین حقایق انقلاب می‌توانند با تهاجم فرهنگی دشمن مبارزه کنند.

انتهای پیام

The post حراست از آرمان‌های انقلاب اسلامی ضرورت مهم فرهنگی در عصر کنونی است Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment