بیش از یک‌هزار بسته معیشتی به نیازمندان خوزستان اهدا می‌شود

بیش از یک‌هزار بسته معیشتی به نیازمندان خوزستان اهدا می‌شود

به گزارش ایکنا از خوزستان، سردار سرتیپ دوم پاسدار محمود معین‌پور، فرمانده قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان اظهار کرد: بیش از یک‌هزار بسته معیشتی تهیه شده که بزودی بین نیازمندان ساکن مناطق محروم استان توزیع می‌شوند.

وی حرکت ارزشمند کمک‌های مومنانه را از تدابیر رهبر معظم انقلاب عنوان کرد و افزود: یکهزار و ۱۲۴ بسته معیشتی با حمایت و پشتیبانی بانک رفاه، قرارگاه محرومیت زدایی و گروه‌های جهادی تهیه شده و میان نیازمندان و خانواده‌های کم برخوردار توزیع خواهند شد.

معین‌پور با بیان این‌که این گروه‌ها به روستا‌های از پیش شناسایی شده اعزام می‌شوند و بسته‌های معیشتی را به دست خانواده‌های هدف می‌رسانند، گفت: در حوزه‌های محرومیت زدایی کار‌های بزرگی انجام می‌شود که وظیفه و رسالت ما است.

فرمانده قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان به توزیع حدود ۲ هزار کولر با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) میان نیازمندان در تابستان امسال اشاره کرد و ادامه داد: در ماه‌های اخیر نیز به صورت تسهیل در امر ازدواج جوانان، به زوج‌های جوان جهیزیه اهدا شد.

وی یادآور شد: تهیه جهیزیه نیز در دستور کار است و همه تلاش خود را بکار گرفته‌ایم تا قبل از پایان امسال و در دهه فجر یا نیمه شعبان جهیزیه و سایر کمک‌های مومنانه به نیازمندان اهدا شود.

معین‌پور به کار‌های عمرانی در حوزه‌های بهداشتی و اشتغال زایی، آب و جاده روستایی اشاره کرد و گفت: کار‌های بزرگی انجام شده و برخی پروژه‌ها نیز در حال اجرا هستند.

انتهای پیام

The post بیش از یک‌هزار بسته معیشتی به نیازمندان خوزستان اهدا می‌شود Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment