محافل «قرآن، عترت و انقلاب» در 30 نقطه هممدان برگزار می‌شود

قائم‌مقام دبیرخانه شورای قرآن همدانجواد سعیدی، قائم‌مقام دبیرخانه شورای قرآن همدان در گفت‌وگو با ایکنا از همدان، اظهار کرد: همزمان با ایام فرخنده فجر شورای قرآن استان برنامه‌های مختلفی را در دستور کار قرار داده که در این ایام در حال برگزاری است.

وی از برگزاری محافل بزرگ قرآن، عترت و انقلاب در این ایام خبر داد و افزود: این محافل با حضور ۱۰ نفر از قاریان ممتاز بین‌المللی قرآن کریم و همچنین ۱۵ نفر از قاریان ممتاز کشوری و استانی برگزار می‌شود.

قائم‌مقام دبیرخانه شورای قرآن همدان تصریح کرد: این محافل قرآنی به مناسبت ایام‌الله دهه مبارکه فجر انقلاب اسلامی و اعیاد شعبانیه از ۱۱ بهمن ماه لغایت ۲۷ بهمن ماه سال جاری در ۳۰ نقطه استان در حال انجام است.

وی با بیان اینکه در این محافل علاوه بر اعزام قاری بین‌المللی و استانی نکات کلیدی مفاهیم و تفسیر قرآن، تدبر در قرآن و مطالب سبک زندگی قرآنی نیز ارائه می‌شود، افزود: این محافل با همکاری مجموعه‌های قرآنی مردمی، شورای قرآن استان و شورای قرآن شهرستان‌ها، مجمع اساتید قاریان و حافظان استان، اتحادیه موسسات و تشکل‌های قرآن و عترت استان، سازمان فرهنگی ورزشی و اجتماعی شهرداری، بنیاد قرآن و دیگر مجموعه‌های قرآنی مردمی در سراسر استان در حال برگزاری است.

انتهای پیام

The post محافل «قرآن، عترت و انقلاب» در 30 نقطه هممدان برگزار می‌شود Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment