برگزاری پویش جوانه‌ها «سهم من از انقلاب» در کرمانشاه

عبدالمالکی سازمان جهاددانشکاهی استان کرمانشاه

مهدی عبدالمالکی، سرپرست معاونت فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه، اظهار کرد: طی ایام دهه مبارک فجر تا انتخابات ۱۱ اسفندماه پویش جوانه‌ها با عنوان «سهم من از انقلاب» توسط دفتر جهاددانشگاهی علوم پزشکی کرمانشاه ویژه دانشجویان این دانشگاه برگزار می‌شود.

وی افزود: دانشجویان علاقه‌مند برای حضور در این پویش می‌توانند دستاورد‌ها و موفقیت‌های انقلاب همچنین صحنه‌های به یادمانی از راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن تا انتخابات را در قالب عکس، عکس نوشته و کلیپ را تهیه و ارسال کنند.

عبدالمالکی تصریح کرد: یکی از اهداف برگزاری این پویش شناخت نسل جوان دانشگاهی و جوان ما از دستاورد‌های انقلاب اسلامی و معرفی آن به جوانان و نوجوانان است چرا که نسل جوان قدم‌های مؤثری در مسیر توسعه کشور و حرکت انقلاب اسلامی به سمت تمدن‌سازی برمی‌دارد.

سرپرست معاونت فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه در ادامه، اظهار کرد: دشمن در تلاش است تا اقدامات ارزشمند و مثبت مردم بزرگ ایران را ناچیز و کوچک جلوه دهد و از این طریق می‌خواهد تا بذر ناامیدی در جامعه پراکنده کند که ضروری است اقدامات لازم برای جلوگیری از آن توسط دستگاه‌های فرهنگی برنامه‌ریزی و اجرایی شود.

وی در پایان تآکید کرد: تبیین دستاورد‌های انقلاب اسلامی در میان نسل جوان به ویژه قشر دانشگاهی می‌تواند توطئه‌های دشمن را نقش برآب کند.

انتهای پیام

The post برگزاری پویش جوانه‌ها «سهم من از انقلاب» در کرمانشاه Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment