جلسه ساماندهی شئونات فرهنگی در هفته وحدت در نگین شهر برگزار شد

ستد شئون فرهنگی هفته وحدت در نگین شهر

به گزارش ایکنا از گلستان، جلسه ستاد ساماندهی شئونات فرهنگی در آستانه فرارسیدن هفته وحدت، ولادت رسول گرامی اسلام(ص) و امام جعفر صادق(ع) با حضور امام جمعه شهرستان آزادشهر و امام جمعه نگین‌شهر و ائمه جمعه اهل‌سنت امروز، ۴ مهر در فرمانداری نگین شهر برگزار شد.

امام جمعه نگین‌شهر گفت: با توجه به اینکه امروزه گروه‌های منحرف و افراطی بيشترين تقابل ميان اديان الهی خصوصاً اهل‌سنت و شيعه را به وجود آورده‌اند بايد وحدت، همدلی و انسجام پيروان اديان الهی بيش‌ از پيش تقويت‌شده تا به اهداف والای بشری دست‌ يابيم.

حجت‌الاسلام بابامحمدی با بيان اينکه آرامش و امنيت کشور در گرو حفظ همكاری تمام آحاد جامعه است ادامه داد: وحدت يعنی داشتن هدف و برنامه مشخص برای تعيين سرنوشت كشور لذا جامعه امروز بيشترين آسيب را از نداشتن انسجام و همدلی متحمل خواهد شد.

وی تصریح کرد: هدف از این جلسه هماهنگی و هم‌اندیشی برای برگزاری برنامه‌های هفته وحدت است تا با تعامل همه دستگاه‌های زیربط برنامه‌های درخورشان این ایام برگزار شود.

امام جمعه نگین‌شهر افزود: هفته وحدت فرصتی است که باید در بهره‌گیری از مشترکات همت کنیم و با توجه به تقوای الهی، مسیر آگاهی بخشی را تقویت کنیم.

وی گفت: امید است بتوانیم در هفته وحدت با برنامه‌ریزی در جهت ترویج ابعاد ارزشمند وحدت و انسجام، دشمن شناسی و افشای برنامه‌ها و توطئه‌های تفرقه انگیز استكبار و ترویج سبک و سیره زندگی نبوی(ص) بركات و آثار همدلی، انسجام و وحدت بیشتر را در شهرستان به نمایش بگذاریم.

انتهای پیام

The post جلسه ساماندهی شئونات فرهنگی در هفته وحدت در نگین شهر برگزار شد Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment