پیشرو بودن مازندران در برگزاری یادواره‌های شهدا

مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران

به گزارش ایکنا از مازندران به نقل از روابط عمومی تبلیغات اسلامی مازندران، نشست شورای برنامه‌ریزی اداره کل تبلیغات اسلامی، چهارم مهرماه، در سالن شهدای این اداره کل در بابل برگزار شد.

حجت‌الاسلام مهدی شریف تبار در این نشست با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا در جنگ تحمیلی، گفت: با تسلط بر همه ابعاد و مختصات دفاع مقدس نباید بگذاریم روایت‌های دفاع مقدس دستخوش تحریف شود.

وی با  اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب که زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست، افزود: روایت‌های دفاع مقدس بر دو اصل روایت جنگ و روایت گنج است و پردازش صحیح از سیره شهدا یکی از گنج‌های تمام‌نشدنی است که می‌تواند جامعه ما را از گزند هر نوع آسیبی محافظت کند.

حجت‌الاسلام شریف تبار تصریح کرد: سازمان تبلیغات اسلامی در بخش آموزش و توانمندسازی روایتگری دفاع مقدس می تواند یاری رسان باشد.

مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران با بیان اینکه همه ما امروز بر سر سفره شهدا نشسته ایم، خاطرنشان کرد: باید از این خوان پر نعمتی که انقلاب برای ما فراهم آورده است، بهره مستمر و کافی ببریم، بهره بردن از این سفره در قالب‌های مختلف انجام‌پذیر است.

عضو شورای فرهنگ عمومی مازندران با گرامیداشت یاد و خاطره بیش از 10 هزار شهید استان مازندران، اظهارکرد: طبق آماری که در دست است، استان مازندران در برگزاری یادواره‌های شهدا در سطح کشور پیشرو است.

انتهای پیام

The post پیشرو بودن مازندران در برگزاری یادواره‌های شهدا Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment