جهاد امیدآفرینی در دستور کار رسانه‌ها باشد

دنیای رسانه ها

به گزارش ایکنا از قزوین، امیرمحمد نیک‌آمال، مدیرعامل خبرگزاری بسیج، ظهر سه‌شنبه چهارم مهر در هجدهمین نشست از سلسله نشست‌های «دفاع همچنان باقی است» که به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد، در جمع اصحاب رسانه‌ گفت: امروز فصل جدیدی از دفاع مقدس را شاهدیم و لازم است در این بین با جهاد نوین مقابل دشمن مقاومت کنیم.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت جهاد تبیین توسط رسانه‌ها در جامعه، اظهار کرد: بسیاری از افراد جامعه از دستاوردهای انقلاب بی‌خبر هستند و به همین دلیل تحت تأثیر نقشه شوم دشمن قرار می‌گیرند زیرا دشمن درصدد آن است که نقطه قوت‌ها از حافظه مردم پاک و اخبار بد و ناامیدکننده را در ذهن مردم نهادینه کند.

این مسئول بیان کرد: دستاوردهای بی‌نظیری در حوزه‌های متعدد مانند فناوری‌های نوین، نظامی، دفاعی و امنیتی برای کشور رقم خورده و جمهوری اسلامی به عنوان اَبرقدرت در جهان شناخته می‌شود و کشورهایی مانند چین و روسیه با ایران متحد شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه بسیج همواره در پی خدمت به مردم است، گفت: در شرایط کنونی نیاز است جهاد خدمت بیشتر مورد توجه واقع شود، به عنوان مثال بیش از ۴۰ هزار گروه جهادی در مناطق مختلف کشور در عرصه‌های متفاوت مشغول خدمت به مردم هستند که به درستی به جامعه معرفی نشده‌اند.

مدیرعامل خبرگزاری بسیج خاطرنشان کرد: اکنون که به فرموده رهبر معظم انقلاب به قله نزدیک شده‌ایم باید جهاد امیدآفرینی را در پیش گرفته و امید را در دل مردم زنده کنیم؛ هرچند مشکلات وجود دارد اما نباید پیشرفت‌هایمان را نادیده بگیریم.

انتهای پیام

The post جهاد امیدآفرینی در دستور کار رسانه‌ها باشد Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment