۵۶ کانون فرهنگی مساجد گیلان به مرحله کشوری رویداد فهما راه یافتند

رضا حاجتی مدیر ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد گیلان

به گزارش ایکنا از گیلان، حجت‌الاسلام رضا حاجتی، مدیر ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد گیلان امروز، 8 مهرماه از برگزاری چهارمین رویداد ملی فهما در کانون‌های مساجد سراسر کشور خبر داد و اظهار کرد: این رویداد در سه شبستان و 12 رواق از پنج منظر «مسجد محوری»، «خودکفایی»، «کار تشکیلاتی»، «پیوست رسانه‌ای» و «جاذبه هنری» همراه با بخش جداگانه طرح ملی «مسجد کانون نشاط» برگزار شد.

وی افزود: چهارمین رویداد ملی فهما شامل سه شبستان فرهنگ و هنر و نوآوری است که شبستان فرهنگ شامل پنج رواق نور، دانش، رسانه، همدلی و کتاب، شبستان هنر هم شامل رواق‌های ترنج، سرود، فیلم، نمایش و قلم بوده و شبستان نوآوری دو رواق فناوری و کارآفرینی را عهده دار است.

حاجتی با بیان اینکه هر کانون می‌توانست سه رواق را برای ارزیابی انتخاب کند، تصریح کرد: رواقی که کانون در آن بهترین عملکرد را داشت، محور ارزیابی قرار گرفت که با داوری انجام گرفته در مرحله استانی، کانون‌های فرهنگی هنری واجد شرايط هر رواق مشخص شدند.

وی از راهیابی 56 کانون فرهنگی هنری مساجد گیلان به مرحله کشوری چهارمین رویداد ملی فهما خبر داد و گفت: این کانون‌ها با ثبت 88 عنوان فعالیت در 12 رواق و همچنین یک کانون در طرح ملی «مسجد کانون نشاط» به مرحله کشوری راه یافتند. کانون‌های منتخب تا دوشنبه، 10 مهر فرصت دارند نسبت به تکمیل و بارگذاری مستندات فعالیت‌هایشان در سامانه بچه‌های مسجد اقدام کنند تا به رقابت با کانون‌های برتر در سطح ملی بپردازند.

انتهای پیام

The post ۵۶ کانون فرهنگی مساجد گیلان به مرحله کشوری رویداد فهما راه یافتند Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment