مسابقه «آدرس» ویژه حفظ موضوعی آیات منتخب قرآن برگزار می‌شود

به گزارش ایکنا، مسابقه قرآنی آدرس در قالب حفظ موضوعی آیات منتخب از سوی موسسه فرهنگی قرآنی هفت آسمان اصفهان برگزار می‌شود.

مرحله مقدماتی این مسابقه ویژه حفظ ۱۰۰ آیه و مرحله نیمه‌نهایی آن حفظ ۲۰۰ آیه به همراه ۱۰۰ آیه مرحله مقدماتی است. مرحله نهایی این مسابقه نیز ویژه حفظ ۳۰۰ آیه به همراه آیات مرحله مقدماتی و نیمه‌نهایی است.

افراد بدون هیچ شرط سنی و تحصیلی از میان آقایان و بانوان می‌توانند در آزمون این مسابقه شرکت کنند. آزمون این مسابقه به صورت کتبی، حضوری و تشریحی برپا می‌شود. آزمون حضوری این مسابقه نیز ۳۰ آذر در اصفهان برگزار می‌شود.

براساس اعلام دبیرخانه این مسابقه در شهر‌ها و استان‌هایی که بیش از ۲۰۰ شرکت‌کننده داشته باشند به صورت ویژه در آن شهر یا استان برپا می‌شود.

این مسابقه در هر مرحله قابل تکرار است و امکان برگزاری مجدد در طول سال وجود دارد. برهمین اساس غیر از افرادی که دریافت‌کننده جوایز این مسابقه هستند، همه افراد امکان حضور مجدد در آزمون را در هر سطح دلخواه مقدماتی تا نیمه‌نهایی دارند.

برای شرکت در این مسابقه مشخصات خود شامل نام و نام خانوادگی، نام پدر، تاریخ تولد، شماره تماس و تحصیلات را به شماره ۰۹۹۰۱۲۶۸۷۷۱ ارسال و اطلاعات را از نشانی http://eitaa.com/maddress در پیام رسان ایتا دریافت کنند.

مسابقه «آدرس» ویژه حفظ موضوعی آیات منتخب قرآن کریم برگزار می‌شود

انتهای پیام

The post مسابقه «آدرس» ویژه حفظ موضوعی آیات منتخب قرآن برگزار می‌شود Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment