سازش یازدهمین پرونده قتل آذربایجان غربی در میاندوآب

ناصر عتباتی رئیس کل دادگستری آذربایجان غربیبه گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی دادگستری کل آذربایجان غربی، ناصر عتباتی، رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی از سازش یازدهمین پرونده قتل سال جاری استان در میاندوآب در راستای پویش به عشق حسین می‌بخشم خبر داد.

وی بیان کرد: در مرداد ماه سال جاری فردی با هویت م_ن مرتکب قتل عمدی شده بود که فرد مذکور به این اتهام دستگیر و به زندان میاندوآب معرفی می‌شود.

عتباتی ادامه داد: به منظور اصلاح ذات‌البین و تلاش برای اخذ رضایت از اولیای دم با تلاش‌های شبانه‌روزی و جلسات سازشی متعدد که مددکاران زندان و رئیس زندان میاندوآب که خود جزء صلح یاران و عضو شورای حل اختلاف ویژه زندان است تشکیل شد سرانجام این تلاش‌ها منجر به نتیجه شده و اولیای دم از حق خود گذشتند.

عتباتی با ابراز خرسندی از این سازش گفت: امسال این یازدهمین سازش قصاص نفس استان و سومین سازش قتل عمدی است که در میاندوآب رقم می‌خورد که نشان از روح بزرگ و بخشنده اولیاء دم دارد.

رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی در پایان تصریح کرد: پویش به عشق امام حسین علیه‌السلام می‌بخشیم به مانند سال گذشته که برکات بسیاری داشت، امسال هم در استان به راه افتاده است و انتظار می‌رود مردم فهیم و باگذشت استان لحظات نابی از صلح و سازش و دوستی را رقم بزنند.

انتهای پیام

The post سازش یازدهمین پرونده قتل آذربایجان غربی در میاندوآب Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment