برگزاری دوره تربیت معلم قرآن در خانه قرآن و عترت محمد النبی(ص) 

برگزاری دوره تربیت معلم قرآن در خانه قرآن و عترت محمد النبی(ص) به گزارش ایکنا از خراسان رضوی، دوره تربیت معلم قرآن در خانه قرآن و عترت محمد النبی(ص) همراه با اعطاء مدرک پایان دوره از سوی سازمان تبلیغات اسلامی با گواهینامه معتبر کشوری در مشهد برگزار می شود.

شرایط داوطلبان برای شرکت در این دوره، دارا بودن حداقل مدرک تخصصی درجه 5، حفظ ۱۰ جزء قرآن کریم و  قبولی در آزمون ورودی است. حداقل مدرک تحصیلی برای شرکت در این دوره دیپلم است که در این راستا نیز مدرک تخصصی حفظ نیز مورد قبول خواهد بود.

بنابراین گزارش آزمون ورودی برای کسانی که مدرک تخصصی حفظ را ندارند شامل آزمون شفاهی حفظ 10 جزء، آزمون مفاهیم سطح 4، آزمون قرائت سطح 4 گرایش تدویر و ترتیل مصطلح  است.

این دوره در قالب 116 ساعت آموزشی به‌صورت حضوری شامل سرفصل‌های روش تدریس و اصول کلاس‌داری: 22 جلسه، تجوید و ترتیل 20 جلسه، روانشناسی حفظ: 16 جلسه و درآمدی بر علوم قرآن: هشت جلسه که این سرفصل به‌صورت غیرحضوری برنامه‌ریزی شده است.

متقاضیان می‌توانند جهت ثبت‌نام مشخصات خود را به شماره 09157002118  در ایتا پیامک کنند. مهلت ثبت‌نام در دوره تربیت معلم قرآن در خانه قرآن و عترت محمد النبی(ص) تا آخر مهرماه است و شروع دوره نیمه آبان ماه خواهد بود.

انتهای پیام

The post برگزاری دوره تربیت معلم قرآن در خانه قرآن و عترت محمد النبی(ص)  Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment