صدور حکم جایگزین حبس با عنوان خرید اقلان و داروی بیمارستان‌های امید و سیدالشهدا ارومیه

ناصر عتباتی رئیس کل دادگستری آذربایجان غربیبه گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، ناصر عتباتی، رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی ۱۲ مهر در گفت‌وگو با خبرنگاران از صدور دک حکم جایگزین حبس با عنوان خرید اقلام، داروها و تجهیزات پرتودرمانی بیمارستان‌های امید و سیدالشهدای ارومیه به ارزش یک میلیارد ریال و خرید کتب فرهنگی کتابخانه مرکزی ارومیه به ارزش 200 میلیون ریال خبر داد.

وی افزود: در ادامه روند صدور مجازات‌های جایگزین حبس در استان، احمدعلی خادم عرب‌باغی رئیس شعبه 112 دادگاه کیفری 2 ارومیه، با احراز شرایط قانونی و رضایت متهمان، متهم پرونده را به جای ۶ ماه حبس به خرید اقلام، داروها و تجهیزات پرتودرمانی و سایر موارد مشابه به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال به بیمارستان امید ارومیه و نیز ۵۰۰ میلیون ریال به بیمارستان قلب حضرت سیدالشهدا ارومیه در مجموع به ارزش یک میلیارد ریال تحت نظارت معاون دادستان عمومی و انقلاب ارومیه ملزم کرد.

رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی ادامه داد: در حکمی دیگر متهم پرونده به خرید کتب فرهنگی برای استفاده عمومی در کتابخانه مرکزی و سایر کتابخانه‌های شهر ارومیه تحت نظارت معاون دادستان عمومی و انقلاب ارومیه به ارزش 200 میلیون ریال جایگزین از 1 سال حبس تعزیری محکوم کرد.

وی گفت: در کنار برخوردهای قاطع قضایی، رویکرد کاهش جمعیت کیفری با استفاده از مجازات جایگزین حبس در جرائم سبک و کم‌اهمیت با هدف ارائه خدمات عام‌المنفعه مورد تاکید است‌.

 

 

 

انتهای پیام

The post صدور حکم جایگزین حبس با عنوان خرید اقلان و داروی بیمارستان‌های امید و سیدالشهدا ارومیه Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment