دشمن از ابزارهایش برای خدشه‌دار کردن وحدت استفاده می‌کند

حجت‌الاسلام رهبر محمدی تبلیغات اسلامی روانسر

حجت‌الاسلام رهبر محمدی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی روانسر در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه با بیان اینکه دشمنان قصد دارند تا فرهنگ اسلامی از میان برداشته شود، اظهار کرد: امروز دشمن از تمامی ابزرا‌ها برای خدشه‌دار کردن وحدت مسلمانان استفاده می‌کند که مطمئناً به نتیجه‌ای که می‌خواهند، نمی‌رسند.

وی با اشاره به اینکه دشمن از این وحدت ناراحت است چرا که این انسجام روز به روز افزایش می‌یابد، افزود: دشمنان امت اسلامی برنامه‌های مختلفی علیه مسلمانان برنامه‌ریزی می‌کنند تا وحدت نباشد، اما تا وحدت میان مسلمین باشد هرگز نمی‌توانند تفرقه ایجاد کنند.

حجت‌الاسلام محمدی بیان کرد: با توجه به نقشه‌های شوم دشمنان باید با مدیریت و برنامه‌ریزی دقیق، توطئه‌های دشمنان را از میان برداریم.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی روانسر در ادامه تأکید کرد: برای ترویج فرهنگ اسلامی و قرآنی در جامعه تلاش کنیم و در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نکنیم.

وی در پایان تصریح کرد: ترویج فرهنگ اسلامی و قرآنی نیازمند تلاش گروه‌های مختلف به ویژه چهره‌های قرآنی است از این‌رو باید به شناسایی افرادی که در مناطف مختلف جهادی تلاش می‌کنند بپردازیم و به نوعی مشوق آنان در این زمینه باشیم.

انتهای پیام

The post دشمن از ابزارهایش برای خدشه‌دار کردن وحدت استفاده می‌کند Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment