طرح «سپهر معرفت و دانش» در بویراحمد برگزار شد

مربیان پرورشی و فرهنگی در طرح «سپهر معرفت و دانش» مدارس

به گزارش ایکنا از کهگیلویه‌وبویراحمد، حجت‌الاسلام سیروس حکمتی‌نیک، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح استان کهگیلویه‌وبویراحمد امروز، 12 مهرماه در آیین اجرای طرح «سپهر معرفت و دانش» که با هدف ارتقای کیفیت خدمات پرورشی و فرهنگی ویژه مربیان، معاونین پرورشی و مدیران مدارس بویراحمد برگزار شد، گفت: جهادتبیین کانون باید توجه مربیان و معاونین پرورشی در سطح مدارس باشد.

وی با تأکید بر پیوند بین انجمن اولیا و مربیان و عوامل اجرایی مدارس، افزود: هرچه این ارتباطات عمیق‌تر و مستمر باشد فعالیت‌های پرورشی اثربخش‌تر و تأثیرگذارتر خواهد بود.مدرسه مرکز تحول است و لازم است مربیان و معاونین پرورشی در مدارس جهت تربیت دینی دانش‌آموزان، پویا و تحول‌آفرین باشند.

همچنین، حسنعلی عزت‌خواه، مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه‌وبویراحمد نیز گفت: در جنگ نرم دشمن، مربیان و معاونین پرورشی نقش تاثیری‌گذاری در آگاهی بخشی دانش‌آموزان برعهده دارند.

وی با بیان اینکه مربیان پرورشی الگوی رفتاری و عملی دانش‌آموزان هستند، تصریح کرد: با عاطفه و صمیمت با دانش‌آموزان سخن بگویید تا کلام شما نافذ و اثرگذار باشد.

همچنین، حجت دبیقی، معاون پرورشی و فرهنگی اداره‌کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه‌وبویراحمد نیز در این نشست گفت: این دوره در محورهای خبری، مهارت‌های برگزاری جلسات گفتمان دینی و پاسخ‌گویی به شبهات دینی و اعتقادی، مخاطب شناسی و روش‌های مهارت های ارتباطی در سطح استان برگزار می‌شود.

انتهای پیام

The post طرح «سپهر معرفت و دانش» در بویراحمد برگزار شد Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment