برگزاری اردوی فرهنگی ـ تربیتی ویژه مادران و دختران در منطقه چهار دانگه و کیاسر

سید جواد مصلحی

به گزارش ایکنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد امام(ره) مازندران، سید جواد مصلحی، رئیس کمیته امدادامام(ره) کیاسر، با اشاره به اینکه در منطقه کیاسر و چهاردانگه ۱۷۸۰ خانوار تحت حمایت قرار دارند، گفت: یکی از برنامه‌های فرهنگی کمیته امداد برگزاری اردوهای فرهنگی و تربیتی برای مادران و دختران است.

وی افزود: هدف از برگزاری این اردوها ایجاد نشاط روحی و روانی و خودباوری و آشنایی با مسائل اعتقادی و تقویت باورهای دینی و اعتقادی است.

مصلحی تصریح کرد: در همین راستا اردوی یک روزه ویژه مادران و دختران با برگزاری کارگاه‌های آشنایی با احادیث  قصه گویی «أحلی من العسل» از حضرت قاسم بن الحسن (ع)، قصه‌گویی پدر بر بالین فرزند اباعبدالله الحسین (ع)، معرفی کودکان ونوجوانان عاشورایی، مسابقه برای دانش آموزان و مادران، مشاوره فردی و گروهی ،آداب زیارت و…  در کیاسر برگزار شد. در این اردو به ۴ نفر از برگزیدگان چادر و به نفرات برتر مسابقات کارت هدیه اهدا شد.

رئیس کمیته امداد امام(ره) کیاسر با بیان اینکه اعزام مددجویان و فرزندان آن‌ها به اردو‌های تفریحی از جمله برنامه‌های کمیته امداد در ایام فراغت از تحصیل است، خاطرنشان کرد: ۹۵ نفر از دانش‌آموزان و دانشجویان تحت حمایت در قالب اردوی زیارتی و آموزشی به شهرهای زیارتی و اردوهای یک روزه درون‌استانی اعزام شدند.

انتهای پیام

The post برگزاری اردوی فرهنگی ـ تربیتی ویژه مادران و دختران در منطقه چهار دانگه و کیاسر Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment