زنگ «مقاومت» در کرمان نواخته شد

نواختن زنگ مقاومت در کرمانبه‌ گزارش ایکنا از کرمان، آیین استانی «زنگ مقاومت» در حمایت از عملیات طوفان‌الاقصی و مقاومت اسلامی فلسطین امروز، ۱۶ مهرماه با حضور مدیرکل، رؤسای آموزش‌وپرورش استان و جمعی از مسئولان، معلمان و دانش‌آموزان در هنرستان مدرس شهر کرمان نواخته شد.

رضا رضایی، مدیرکل آموزش و پرورش استان در این مراسم با بیان اینکه هر کجا که بایستیم و مقاومت داشته باشیم در هر کاری پیروز می‌شویم به نحوه تشکیل حکومت جعلی اسرائیل اشاره کرد و گفت: مردم فلسطین از ۷۰ سال گذشته در برابر این اشغالگری مقابله کردند و مقاومتی به نام انتفاضه سنگ شکل گرفت. پس از آن نیز محور مقاومت با تلاش‌های شهید سلیمانی شکل گرفت و امروز اعلام می‌کنیم که تا پای جان از محور مقاومت و مردم فلسطین حمایت می‌کنیم.

حجت‌الاسلام مهدی‌عربپور امام جمعه موقت کرمان نیز در این مراسم با بیان اینکه در دنیا همواره دو جبهه حق و باطل در برابر هم قرار دارند، اظهار کرد: در عصر ما در خاورمیانه دو جبهه در یک کشور شکل گرفته است اما امروز فلسطین قدرت یافته و پایه‌های مقاومتی که شهید سلیمانی محکم کرد در حال ثمر دادن است که جای خوشحالی و همبستگی دارد و این پیروزی برای ما افتخار است.

انتهای پیام

The post زنگ «مقاومت» در کرمان نواخته شد Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment