روح مقاومت فلسطین، ارتش قدرتمند اسرائیل را به زانو در آورده است

آیت‌الله نورمفیدی امان حمله گرگان

به گزارش ایکنا از گلستان، به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی‌فقیه در گلستان آیت‌الله سیدکاظم نورمفیدی، نماینده ولی فقیه گلستان امروز، ۱۶ مهرماه در آئین تجلیل از خادمین و خیرین اربعین حسینی موکب علی بن موسی الرضا (ع) استان گلستان با اشاره به کلام نورانی پیامبر بزرگوار اسلام (ص)، گفت: آنهای که با امام حسین (ع) ارتباط برقرار می‌کنند یک حرارات و عشق حسینی در دل آنها پیدا می‌شود که هیچ وقت سرد نخواهد شد.

امام جمعه گرگان با بیان اینکه رابطه با امام حسین (ع)آثار و برکات دنیوی و اخروی زیادی دارد، افزود: یکی از آثار مهم رابطه با امام حسین (ع) نهضت‌ها و حرکت‌هایی بود که در اسلام علیه ظلم پیدا شده است.

وی تصریح کرد: منشاء همه قیام‌های را که بعد از حادثه کربلا در تاریخ اسلام علیه ظالمان تحقق پیدا کرد، کربلا و قبر سید الشهدا(ع) بوده است. چون زیارت قبر امام حسین (ع) و روح و مکتب بلند و والای امام حسین (ع)به آنان درس می‌داد و راهگشا بود.

آیت‌الله نورمفیدی با بیان اینکه امام حسین(ع) کشتی نجات و چراغ هدایت است، گفت: رابطه با امام حسین (ع) در دل و جان انسان اثر می گذارد.

نماینده ولی‌فقیه گلستان در واکنش‌ به «طوفان الاقصی» و تحقیر رژیم صهیونیستی، گفت: این روح امام حسین(ع) است که مقاومت فلسطین، ارتش قدرتمند اسرائیل را به زانو در آورده است.

وی افزود: آنهایی که روح امام حسین(ع) در وجود آنهاست با دیدن صحنه‌های عزتمندانه این روزها و مقاومت مردم مظلوم در مقابل رژیم ظالم، گردن کلفت، نسل‌کشی، آدمکش، جانی و دیکتاتور خوشحال می‌شود.

آیت‌الله نورمفیدی در ادامه خطاب به خادمین اربعین حسینی، گفت: شما در مسیر عرض ارادت به ابا عبدالله الحسین (ع) خدمت می‌کنید این امر مبارکی است که باید همه خادمین قدردان این توفیق الهی باشند.

امام جمعه گرگان با بیان اینکه شما خادمین موکب ضمن زیارت کربلا، توفیق خدمت به زوار سید الشهدا (ع) را در کارنامه خود به همراه دارید، تصریح کرد: توصیه من به موکب ها این است همانطور که کربلا خالص بود سعی شود انگیزه خدمت شما هم به زائرین خالصانه و فقط عشق به امام حسین (ع)باشد.

وی در پایان گفت : امروز دنیا سعی دارد ما را از امام حسین(ع)، ارزش‌ها و این سرمایه‌های مهم معنوی جدا کند و ما وظیفه داریم با شور وعشق و انگیزه خالص از این سرمایه معنوی و ارزشمند حراست و پاسداری کنیم.

انتهای پیام

The post روح مقاومت فلسطین، ارتش قدرتمند اسرائیل را به زانو در آورده است Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment