بانوان کنشگران فعال و تأثیرگذار جامعه هستند

حجت الاسلام برزعلی مدیر کل فن آوری نو تبلیغات اسلامی کشور

به گزارش ایکنا از گلستان، نشست فعالان فرهنگی گلستان با موضوع تجربه نگاری در ماه محرم و صفر با حضور مدیرکل امور فرهنگی، رسانه و فن آوری نو سازمان تبلیغات اسلامی کشور، معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان امروز، 16 مهرماه، در سالن اجتماعات شهید سلیمانی اداره کل تبلیغات اسلامی استان برگزار شد.

مدیرکل امور فرهنگی، رسانه و فن آوری نو سازمان تبلیغات اسلامی کشور با اشاره به چشم انداز برنامه‌های سازمان تبلیغات در سال 1402، گفت: رویکرد این برنامه‌ها در سطح کلان برای استان و شهرستان‌های کشور با محوریت نشر خوبی‌ها بوده که تمرکز آنان بیشتر بر فعالیت زنان و بانوان کشور به عنوان تشکیل دهنده نیمی از جمعیت کشور است.

حجت‌الاسلام برزعلی رویکرد سازمان تبلیغات اسلامی را نقش آفرینی جدی بانوان دانست و افزود: براساس اتفاقات اخیر، حجاب و عفاف زنان از مسائل روز به شمار رفته که با استفاده از ظرفیت‌های ناشناخته و بی‌نظیر زنان با بهره‌مندی از خلاقیت و توانمندیهایشان حول محور نشر خوبی‌ها، می‌توانند کنشگرهای تأثیرگزاری را در جامعه انجام دهند.

وی به اهمیت جهادتبیین در مسائل روز جامعه اشاره و تصریح کرد: دشمن با لجن پراکنی و ایجاد گسست بین طبقات و اقشار مختلف جامعه سعی در از بین بردن امید در جامعه داشته، لذا استفاده از ظرفیت جوانان و بانوان به منظور ایجاد اتحاد و همبستگی اجتماعی در این امر مفید فایده واقع می‌شود.

مدیرکل امور فرهنگی، رسانه و فن آوری نو سازمان تبلیغات اسلامی کشور با اشاره به کوتاهیهای موجود در سازمان‌ها برای ایجاد اتحاد و همدلی، گفت: با نشر خوبی‌ها حول محور امامت و امام حسین(ع) و با میدان آوردن گروه‌های مردمی به ویژه حلقه بانوان و تشکل‌ها از طریق برنامه‌هایی همچون روضه‌های خانگی و برپایی موکب ها سعی در ایجاد گفتمان و پیوند اجتماعی داریم.

انتهای پیام

The post بانوان کنشگران فعال و تأثیرگذار جامعه هستند Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment