سالگرد شهید مدافع امنیت «حمزه علی‌نژاد» در رشت برگزار می‌شود

کیا عاشوری سرپرست فرمانداری رشت

به گزارش ایکنا از گیلان، کیا عاشوری، سرپرست فرمانداری رشت امروز، 17 مهرماه در جلسه هماهنگی برگزاری نخستین سالگرد شهادت حمزه علی‌نژاد، اولین شهید مدافع امنیت شهرستان رشت ضمن پاسداشت مقام شهدای والامقام و درود به روح مطهر شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی، اظهار کرد: آرامش، امنیت و عزت ملی امروزمان را مدیون خون شهدا و ایثارگری جانبازان هستیم.

وی افزود: برگزاری یادواره و آشناسازی نسل جوان با فضای معنوی دوران دفاع مقدس و روحیه ولایتمداری و ظلم‌ستیز شهدا، کمترین کاری است که می‌توانیم انجام دهیم.

عاشوری با بیان اینکه نخستین سالگرد شهادت حمزه علی‌نژاد، اولین شهید مدافع امنیت شهرستان رشت پنجم آبان‌ماه در روستای حاجی بکنده بخش خشکبیجار برگزار می‌شود، گفت: همه ما وظیفه داریم در راستای معرفی راه و رسم شهدا و ترویج گفتمان و فرهنگ ایثار و شهادت تلاش کنیم تا بتوانیم بخش کوچکی از دنیای ایثارگری شهدا را به نسل‌های مختلف بشناسانیم.

وی با بیان اینکه در هیچ کجای دنیا اگر امنیت نباشد، دستاوردها و نتایج به‌دست‌آمده پابرجا نخواهد بود، تصریح کرد: نتایج درخشان امروز نظام در عرصه‌های گوناگون، نتیجه رشادت‌ها و خون‌هایی است که تقدیم انقلاب اسلامی شده است.

سرپرست فرمانداری رشت با تأکید بر هم‌افزایی تلاش‌ها برای هرچه بهتر برگزار شدن این مراسم و ضرورت اطلاع‌رسانی مناسب، گفت: با شجاعت و میدان‌داری شهیدانی چون حمزه علی‌نژاد در دفاع از امنیت کشور عزیزمان، دست‌های پلید بدخواهان بسته شد و امروز مردم به وجود آنها بر خود می‌بالند.

گفتنی است؛ بسیجی شهید امنیت حمزه علی‌نژاد از خشکبیجار رشت متولد ۲۶ دی‌ماه سال ۱۳۶۲، پنجم آبان‌ماه سال گذشته توسط داعشی‌های داخلی در جلوی درب منزلش با سلاح گرم به شهادت رسید.

انتهای پیام

The post سالگرد شهید مدافع امنیت «حمزه علی‌نژاد» در رشت برگزار می‌شود Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment