اختتامیه کلاس‌های تابستانه دارالقرآن شهید صدرزاده برگزار شد + عکس و فیلم

اختتامیه کلاس‌های تابستانه دارالقرآن شهید صدرزاده برگزار شد

به گزارش ایکنا، اختتامیه کلاس‌های تابستانه قرآن کریم دارالقرآن شهید مصطفی صدرزاده نهاد نماز جمعه شهر جدید اندیشه شامگاه گذشته، 16 مهرماه برگزار شد.


بیشتر بخوانید: 


این مراسم همراه با آئین تکریم و تقدیر از برندگان مسابقه حفظ سوره واقعه، راه‌یافتگان به دوره طرح حفظ ۳ ساله قرآن، تکریم از اساتید ترم تابستانه، قرآن‌آموزان کلاس‌های روخوانی و قرائت تقلیدی در بخش بزرگسالان و قرآن‌آموزان خردسالان کلاس‌های روخوانی قرآن برگزار شد.

مراسم فوق با تلاوت قرآن توسط مجتبی قدبیگی، قاری بین‌المللی کشور آغاز شد، سپس حجت‌الاسلام والمسلمین بابائیان، امام جمعه شهر اندیشه به برنامه‌های متنوع ویژه گروه‌های مختلف سنی دارالقرآن شهید صدرزاده اشاره کرد و از مردم خواست با همراهی و حضور در برنامه‌ها، رونق‌بخش فعالیت‌های قرآنی شهر اندیشه باشند.

فرازی از تلاوت مجتبی قدبیگی، قاری بین‌المللی کشور

سپس قاری ممتاز ارتش نائبعلی عبداللهی آیاتی را تلاوت کرد و در پایان نیز از اساتید، قاریان، حافظان و قرآن‌آموزان و همچنین گروه سرود یاوران حضرت مهدی(عج) دارالقرآن شهید صدر زاده تجلیل به عمل آمد.

فرازی از تلاوت قاری ممتاز ارتش نائبعلی عبدالهی

همچنین از سوی شرکت عمران شهر اندیشه قرآن و هدایای نقدی و بلیط رایگان استخر و اردوی زیارتی قم و جمکران به قرآن‌آموزان اهدا شد.

یادآور می‌شود، ساختمان دارالقرآن شهید مصطفی صدرزاده شهر جدید اندیشه در فاز ۳، مسجد جامع امام علی(ع) قرار دارد.

انتهای پیام

The post اختتامیه کلاس‌های تابستانه دارالقرآن شهید صدرزاده برگزار شد + عکس و فیلم Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment