طوفان الاقصی پیام روشنی به دنبال‌کنندگان عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی دارد

بیانیه مرکز مدیریت حوزه های علمیه به دنبال عملیات طوفان الاقصی

به گزارش خبرنگار ایکنا، مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه کشور با صدور بیانیه‌ای حمایت خود را از حماسه جبهه مقاومت فلسطین در برابر رژیم اشغالگر قدس اعلام کرد.

متن این پیام بدین شرح است.

بسم الله الرحمن الرحیم

«.. وَظَنُّوا أَنَّهُمْ مَانِعَتُهُمْ حُصُونُهُمْ مِنَ اللَّهِ فَأَتَاهُمُ اللَّهُ مِنْ حَیْثُ لَمْ یَحْتَسِبُوا وَقَذَفَ فِی قُلُوبِهِمُ الرُّعْبَ …» (حشر/۲)

و خودشان نیز گمان می‌کردند که دِژهای محکمشان آن‌ها را از عذاب الهی مانع می‌شود؛ امّا خداوند از آنجا که گمان نمی‌کردند به سراغشان آمد و در دل‌هایشان ترس و وحشت افکند.

حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای «حفظه الله تعالی»: «نظر قطعی جمهوری اسلامی این است دولت‌هایی که قمار عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی را سرمشق کار خود قرار دهند، ضرر خواهند کرد چرا که این رژیم رفتنی است و آن‌ها در حال شرط‌بندی روی اسب بازنده هستند.»

فلسطین، پاره تن اسلام و قلب تپنده همه مسلمانان جهان، که بیش از هفت دهه است توسط صهیونیست‌های کودک کش اشغال شده و در این مدت آنان برای رسیدن به اهدافِ پلید و غیر انسانی خود جان هزاران مرد، زن و کودک مظلوم را از هستی ساقط کرده و با حمایت سازمان‌ها و دولت‌های غربی و به ظاهر حقوق بشری از هیچ جنایتی فروگذار نبودند.

امروز جوانان غیور فلسطین در قامتی مقتدرانه و متفاوت از گذشته در برابر ظلم اسرائیل غاصب قیام کرده و با درس آموزی از مکتب خمینی کبیر رحمه الله و اطاعت از خلف صالح او، امام خامنه‌ای حفظه الله کارزار مقاومت را از ستیز با سنگ، بدل به ستیز موشکی نمودند و به حول و قوه الهی درسی عبرت‌آموز و جاویدی به صهیونیسم غاصب و حامیانش نشان دادند.

حملات سهمگین و غیورمندانه رزمندگان فلسطینی، رژیم جعلی اسرائیل را در شوک شدید فرو برد و قدرت پوشالی این رژیم کودک‌کش را در هم شکست و زوال رژیم اسرائیل بیش از پیش بر همگان آشکار گردید.

این عملیات برق آسا و پیروزمندانه پاسخی صریح و قاطع به جنایات مستمر اشغالگران صهیونیست درحق ملت مظلوم فلسطین و پیام آشکاری است بر اینکه اراده ملت فلسطین و سلاح مقاومت تنها گزینه در برابر تجاوز و اشغال رژیم جعلی اسراییل می‌باشد و همچنین پیام روشنی است برای جهان عرب و اسلام به ویژه آن‌هایی که به دنبال عادی سازی روابط خود با رژیم صهیونیستی هستند تا بدانند مسئله فلسطین یک مسئله زنده است و تا پیروزی نهایی جریان دارد.

مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه این پیروزی شیرین و امید آفرین رزمندگان فلسطینی را به همه آزادی خواهان جهان، خصوصا محورمقاومت تبریک گفته و ضمن آرزوی پیروزی‌های مستمر برای محور مقاومت و مردم ستمدیده فلسطین بر لزوم اتحاد و انسجام جهان اسلام در مبارزه با رژیم صهیونیستی تاپیروزی نهایی تأکید می‌نماید.

«وَلَیَنصُرَنَّ اللَّهُ مَن یَنصُرُهُ إِنَّ اللَّهَ لَقَوِیٌّ عَزیزٌ»

انتهای پیام

The post طوفان الاقصی پیام روشنی به دنبال‌کنندگان عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی دارد Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment