ضرورت رفع مشکلات بسیج سازندگی برای خدمت به مردم

به گزارش ایکنا، سردار محمد زهرایی، مسئول سازمان بسیج سازندگی با حضور در‌ دفتر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، با آیت‌الله‌ آملی لاریجانی دیدار و گفت‌وگو کرد. 

آیت‌الله آملی لاریجانی در این دیدار از خدمات و اقدامات صورت گرفته ازسوی سازمان بسیج سازندگی در اقصی‌نقاط کشور قدردانی کرد.  

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام همچنین، با اشاره به برخی مشکلات و موانع قانونی مرتبط با حوزه مسئولیت‌های بسیج سازندگی نظیر حذف ردیف‌های اعتباری مربوط به قیر تهاتری در بودجه سال جاری، بر ضرورت رفع این قبیل مشکلات تأکید و بیان کرد: امیدواریم از طریق مرتفع کردن برخی از ایرادات فنی و قانونی، مسیر خدمت‌رسانی سپاه و بسیج به مردم در سنوات آتی هموار شود.

سردار زهرایی، رئیس سازمان بسیج سازندگی در این دیدار، ضمن ارائه گزارشی مختصر از اقدامات سازمان بسیج سازندگی در حوزه آسفالت و هموارسازی مسیرهای روستایی و بین مزارع، به بیان برخی آثار مترتب از این قبیل اقدامات نظیر افزایش احساس رضایت‌مندی در میان جامعه روستایی پرداخت. 

مسئول سازمان بسیج سازندگی همچنین، با اشاره به حذف ردیف‌های اعتباری مربوط به قیر تهاتری در بودجه سال جاری، برخی مشکلات ایجاد شده ناشی از این مقوله در امر خدمت‌رسانی بسیج به مردم را تبیین و تشریح کرد و خواستار تجدید نظر مجمع تشخیص مصلحت نظام در این مورد شد.

انتهای پیام

The post ضرورت رفع مشکلات بسیج سازندگی برای خدمت به مردم Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment