شناسایی ظرفیت‌های قرآنی جزء اولویت‌های هیئت اندیشه‌ورز است

هیئت اندیشه ورز. بانوان قرآنی گرگان

به گزارش ایکنا از گلستان، جلسه هیئت اندیشه ورز بانوان قرآنی با حضور رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان گرگان و کارشناس امور قرآنی و برخی از مدیران مؤسسات قرآنی امروز، ۱۷ مهرماه در اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گرگان برگزار شد.

حجت‌الاسلام محمدزاده، رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان گرگان در این جلسه به حضور مؤثر بانوان در جامعه اشاره کرد و گفت: یکی از موضوعاتی که باید مورد توجه قرار بگیرد و بانوان می‌توانند در آن ایفای نقش کنند مؤسسات و مراکز قرآنی بوده که هم می‌توانند در این مؤسسات چیزهایی را فراگرفته و هم به دیگران بیاموزنند.

حجت‌الاسلام محمدزاده ادامه داد: نقش هیئت اندیشه ورز بانوان قرآنی بسیار خطیر است چرا که باعث می‌شود که آنچه مورد نیاز جامعه بوده به ویژه بانوان مطرح و تبادل نظر صورت بگیرد.

رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان گرگان افزود: اولویت ما در این هیأت گسترش و ترویج حیات طیبه، سبک زندگی اسلامی و تحقق منویات مقام معظم رهبری است.

حجت‌الاسلام محمدزاده با بیان اینکه نگاه ما به این هیأت رسیدن به ایده‌ها، نظرات، برنامه‌ها و حرکت‌های نو در فضای قرآنی جامعه است، اظهار کرد: بانوان نقش بسزایی در ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه داشته و می‌توانند در تربیت نسل قرآنی تاثیر گذار باشند.

وی با بیان اینکه بانوان در تحقق جهادتبیین در سطوح مختلف نقش‌آفرین هستند، تصریح کرد: هدف از تشکیل این جلسه این است که بتوانیم از نظر مالی، کمکی برای مؤسسات قرآنی در راستای اهداف مدرن در اساسنامه آنها و رسالت‌های سنگین آن جلب کنیم.

وی با اشاره به اینکه شناسایی ظرفیت‌های قرآنی استان جزء اولویت‌های هیئت اندیشه ورز است، گفت: بسیاری از ایده و تصمیم‌گیری‌ها در هیئت اندیشه‌ورز توسط مؤسسات قرآنی در استان در بخش‌های مختلف اعم از قرائت، تفسیر قرآن، تجوید، حفظ، به مرحله اجرا در آمده است.

در این جلسه هریک از مدیران و کارشناسان قرآنی با ارائه مصوبات مختلف به تبادل‌نظر و گفت و گو پرداختند.

انتهای پیام

The post شناسایی ظرفیت‌های قرآنی جزء اولویت‌های هیئت اندیشه‌ورز است Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment