یادواره «شهدای مدافع امنیت» در کردستان برگزار شد

یادواره شهدای مدافع امنیت و یادواره شهید غلامرضا بامدی

به گزارش ایکنا از کردستان، صلاح‌الدین مفیدی، مدیر آموزش‌و‌پرورش ناحیه دو سنندج امروز، 19 مهر در یادواره شهدای مدافع امنیت و یادواره شهید غلامرضا بامدی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید مدافع امنیت شهید غلامرضا بامدی گفت: افتخار و اقتدار ملی کشور عزیزمان ایران اسلامی مرهون دستاورد‌های شهدای است که مهم‌ترین سرمایه خود یعنی جانشان را برای دفاع از کیان کشور در طبق اخلاص گذاشتند.

وی افزود: این برکت جمهوری اسلامی و امنیت مثال زدنی آن که در جهان نمود پیدا کرده اثر خون پاک شهیدان و در واقع خون شهدای مدافع امنیتی است که ادامه‌دهنده راه شهدای دفاع مقدس هستند.

مدیر آموزش‌و‌پرورش ناحیه دو شهرستان سنندج با اشاره به مقام والای شهید بامدی یادآور شد: امروزه الگوی مقاومت، ایستادگی، عزت جوانان فلسطینی، لبنانی، یمنی و… امثال همین شهدای عزیز مدافع امنیت شهید بامدی هستد که درس بزرگی بنام درس مقاومت و ایستادگی را به آن‌ها دادند.

حجت‌الاسلام توکلی، نماینده معزز ولی فقیه در سپاه شهرستان سنندج در ادامه گفت:  دشمن امروز با تمام توان به میدان آمده تا با ایجاد ناامنی به آرامش ما لطمه وارد کند و با توسل به دروغ و شایعه و جوسازی در صدد تحریک افکار عمومی برای رسیدن به مقاصد پلید خودش است اما غافل از اینکه ملت ما همیشه ثابت کرده فریب این دروغ پردازی ها را نخورده و هرگز نخواهد خورد.

وی با بیان اینکه امروز  آمریکا، اسرائیل و منافقان همیشه درصدد ضربه به نظام مقدس اسلامی بوده اند یادآور شد: به طور یقین راه این شهیدان همچون شهید بامدی گرانقدر ادامه داشته و هیچگاه از ادامه این راه کوتاه نخواهیم آمد.

یادآور می‌شود؛ شهید پاسدار غلامرضا بامدی، یکی از پاسداران حریم ولایت و  از شهدای مدافع امنیت  که در شامگاه یکشنبه، ۱۷ مهرماه سال ۱۴۰۱ به دست مزدوران و گروهک‌های ضدانقلاب در شهر سنندج به شهادت رسید و در شامگاه ۱۸ مهرماه در گلزار شهدای شهرستان مسجدسلیمان به خاک سپرده شد.

انتهای پیام

The post یادواره «شهدای مدافع امنیت» در کردستان برگزار شد Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment