تسریع در کار مردم در اولویت امور نظام اسلامی قرار دارد

اسدالله طاهری، مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی فارسبه گزارش ایکنا از فارس، اسدالله طاهری، مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی فارس امروز، ۱۹ مهرماه در آیین افتتاح جایگاه سوخت اختصاصی نامداری در روستای کدنج توابع سیاخ دارنگون از بهره‌برداری یکصد و یکمین جایگاه سوخت استان به وسعت یک‌هزار مترمربع خبر داد و گفت: این جایگاه با اعتباری بالغ بر یکصد میلیارد ریال وارد مدار سوخت‌رسانی شده است.

وی بیان کرد:‌ حجم مخازن ذخیره نفت و گاز در این جایگاه به میزان ۴۵ هزار لیتر و بنزین نیز به میزان ۴۵ هزار لیتر تثبیت شده است.

طاهری تصریح کرد: این جایگاه قابلیت ارائه بنزین و گاز همزمان برای ۴ خودرو را دارد و مجهز به سیستم جمع‌آوری و بازیافت بخارات بنزین است.

مدیرعامل شرکت پخش فراورده‌های نفتی فارس تصریح کرد: تسریع در کار مردم، از مهمترین مولفه‌هایی است که در نظام جمهوری اسلامی ایران در اولویت امور قرار دارد.

طاهری در بخش دیگری از سخنان خود با تصریح اینکه مردم ما قدردان هستند، خدمت به بندگان ضعیف خداوند را به مثابه یک عبادت دانست و یادآور شد: خون‌های زیادی ریخته شد تا انقلاب به ثمر نشست.

وی اظهار کرد: به گفته امام محمدکاظم(ع) نیز انسانی که به بندگان خدمت می‌کند، وعده حق خداوند در آخرت شامل حالش خواهد شد.

مدیرعامل شرکت پخش فراورده‌های نفتی فارس با استناد به سوره والعصر در قرآن کریم، بیان کرد: ایمان به خداوند و عمل صالح، موجب ماندگاری انسان در دنیا می‌شود.

طاهری مجددا تاکید کرد: خدمت به بندگان خداوند نیز در شمار همین عمل صالح است که در بالاترین جایگاه قرار دارد.

انتهای پیام

The post تسریع در کار مردم در اولویت امور نظام اسلامی قرار دارد Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment