پیام تسلیت معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد برای شهادت خبرنگاران و عکاسان فلسطینی

پیام تسلیت معاون مطبوعاتی برای شهادت خبرنگاران و عکاسان فلسطینیبه گزارش ایکنا به نقل از روابط‌ عمومی معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی، فرشاد مهدی‌پور، معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی، شهادت ۷ تن از خبرنگاران و عکاسان خبری فلسطینی که در جریان حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه به شهادت رسیدند را مهر تأیید دیگری بر ماهیت خودکامگی این رژیم جعلی و اشغال‌گر دانست و وقوع آن را به مردم و روزنامه‌نگاران آزاداندیش جهان تسلیت گفت.

در این پیام آمده است؛ شهادت ۷ تن از خبرنگاران و عکاسان خبری فلسطینی که در حال گزارش جنایات رژیم اشغال‌گر قدس علیه مردم غزه به مقام والای شهادت رسیدند را به همه آزادی‌خواهان و حق‌طلبان دنیا تسلیت گفته و خواستار ایجاد زمینه‌های لازم برای فعالیت‌های رسانه‌ای امن خبرنگارانی هستیم که در افشای جنایات رژیم صهیونیستی از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنند.

بدون تردید تکرار این جنایات، مُهر تأیید دیگری بر ماهیت خودکامگی این رژیم جعلی و اشغال‌گر است و وظیفه خود می‌دانیم که ضمن اعلام حمایت از منادیان آگاهی و روشنگری در غزه و کرانه باختری، کشتار آن‌ها را محکوم و در احقاق حقوق حرفه‌ای روزنامه‌نگاران با همه آزاداندیشان جهان هم‌صدا شویم.

در پایان، دست روزنامه‌نگاران فلسطینی و خبرنگاران آزاده‌ای که پیگیر حقوق حقه مردم مظلوم فلسطین هستند را می‌فشارم و از آن‌ها می‌خواهم که در انجام رسالت‌های بلند رسانه‌ای‌شان هرگز کوتاه نیامده و ما را همراه همیشگی خود بدانند.

یادآور می‌شود، منابع معتبر فلسطینی دیروز از شهادت ۷ خبرنگار و عکاس فلسطینی در جریان حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی علیه غزه خبر دادند.

انتهای پیام

The post پیام تسلیت معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد برای شهادت خبرنگاران و عکاسان فلسطینی Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment