پرداخت ۳۹۰ میلیارد تومان کمک معیشت به مددجویان مازندرانی 

سید موسی عمادی ترکامی، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امدادامام(ره) مازندران،به گزارش ایکنا از مازندران به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد امام(ره) مازندران، سید موسی عمادی ترکامی، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امدادامام(ره) مازندران با اشاره به اینکه ۱۴۰ هزار نفر در مازندران تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره‌مند می‌شوند، گفت: در شش ماهه نخست سال ۱۴۰۲، 390 میلیارد تومان کمک معیشت به مددجویان مازندرانی پرداخت شد.

وی، بهبود وضع معیشتی و توانمندسازی خانواده‌های نیازمند را از مهم‌ترین اهداف کمیته امداد برشمرد و افزود: ۷۹ هزار و ۷۲۷ خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان قرار دارند که از این تعداد ۷۴ هزار و ۹۹۳ خانوار کمک معیشت دریافت می‌کنند.

عمادی ترکامی تصریح کرد: کمک هزینه معیشت به منظور رفع بخشی از مشکلات اساسی مددجویان و به حساب سرپرست خانوار واریز و به طور میانگین هر ماه ۶۶ میلیارد تومان کمک معیشت به مددجویان مازندرانی پرداخت می‌شود.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد مازندران با بیان اینکه از شهریور ماه ۲۰ درصد به کمک معیشت خانواده‌های تحت حمایت افزوده شده که به حساب آنان واریز شده است، خاطرنشان کرد: پرداخت وام حمایتی به نیازمندان به منظور رفع مشکلات آنان با توجه به شرایط پرداخت می‌شود.

وی اظهار کرد: وام حمایتی به پنج هزار و ۷۳۳ نفر از نیازمندان مازندرانی به ارزش ۸۵ میلیارد و ۹۹۵ میلیون تومان در ۶ ماهه اول سال پرداخت شد.

عمادی ترکامی با اشاره به اینکه کمک‌های موردی با مشارکت امداد و خیرین در بخش‌های انواع بدهی، بهای مصرفی آب، برق ،گاز و…پرداخت می‌شود، بیان کرد: به دو هزار و ۸۳۳ خانوار نیازمند مازندرانی هم مبلغ یک میلیارد و 700 میلیون تومان کمک موردی پرداخت شد.

انتهای پیام

The post پرداخت ۳۹۰ میلیارد تومان کمک معیشت به مددجویان مازندرانی  Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment