ارتقای سطح خدمات مجموعه‌‌های رفاهی فرهنگیان در دستور کار دولت

رضا مراد صحرایی، وزیر آموزش و پرورشبه گزارش ایکنا از فارس، در راستای سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به استان فارس، رضا مراد صحرایی، وزیر آموزش و پرورش نیز وارد شیراز شد و در گام نخست به زیارت حرم حضرت شاهچراغ(ع) و شهدای حادثه تروریستی این حرم مطهر رفت.

وی در این به عنوان نماینده رئیس جمهور به شهرستان‌های سرچهان، بوانات و اقلید در شمال استان سفر خواهد کرد و از پروژه‌های عمرانی این شهرستان‌ها بازدید و در مراسم افتتاح چند طرح مشارکت و با حضور در جمع اقشار مختلف مردم به سؤالات و مطالبات آنها پاسخ خواهد داد.

حضور در جمع فرهنگیان و دانش‌آموزان در شیراز و بازدید از چند آموزشگاه و پژوهشکده معلم، فضاهای دانشگاه فرهنگیان، حضور در شورای اداری استان فارس و …، از دیگر برنامه‌های سفر وزیر اموزش و پرورش به شیراز خواهد بود.

وزیر آموزش و پرورش امروز، 20 مهرماه از مجموعه فرهنگی رفاهی باشگاه فرهنگیان شماره یک شیراز بازدید کرد و در حاشیه این بازید بر ضرورت بهسازی و بازسازی وضع موجود تأکید کرد و گفت: باید اعتباری برای بهسازی این وضعیت تخصیص یابد.

صحرایی با تأکید بر اینکه ارتقای سطح خدمات مجموعه‌های رفاهی فرهنگیان در دستور کار وزارت آموزش و پرورش است، گفت: فعالیت در مرکز رفاهی فرهنگیان شیراز باید در دو بخش به صورت همزمان انجام شود.

وی شیراز را هدف گردشگری زیارتی، درمانی و علمی بسیاری از فرهنگیان کشور دانست و افزود: باید خدمات مرکز رفاهی فرهنگیان برای خدمت‌رسانی به این قشر توسعه یابد.

انتهای پیام

The post ارتقای سطح خدمات مجموعه‌‌های رفاهی فرهنگیان در دستور کار دولت Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment