رژیم سفاک صهیونیستی در پایان عمر خود قرار گرفته است

ناصر مکارم شیرازی از مراجع معظم تقلید

به گزارش خبرنگار ایکنا، آیت‌الله العظمی ناصر مکارم شیرازی از مراجع معظم تقلید امروز پنجشنبه ۲۰ مهرماه به مناسبت عملیات رزمندگان جبهه مقاومت اسلامی و جوانان فلسطینی و جنایت‌های بی‌رحمانه رژیم کودک کش اسرائیل علیه کودکان، زنان و مردم نوار غزه بیانیه‌ای صادر کرد.

متن بیانیه ایشان به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
وَلَیَنصُرَنَّ اللَّهُ مَن یَنصُرُهُ إِنَّ اللَّهَ لَقَوِیٌّ عَزیزٌ

عملیات خیره‌کننده و بی‌سابقۀ رزمندگان و جوانان فلسطینی، ضربۀ سخت و جبران‌ناپذیری بر رژیم صهیونیستی وارد کرد و در بُعد نظامی و امنیتی و اطلاعاتی، آبروی این رژیم پوشالی را چنان از بین برد که هرگز اعاده نخواهد شد.

تمامی این حرکت‌ها، نشئت‌یافته از ظلم و ستم و غصبی است که رژیم اسرائیل ده‌ها سال بر مردم مظلوم فلسطین وارد کرده؛ مظلومانی که با مقاومت و همبستگی خود ثابت کردند که وعدۀ الهی در یاری آنان محقق گردیده است.

رژیم سفاک صهیونیستی که اکنون در پایان عمر خود قرار گرفته، درنده خویی را به نهایت رسانده و مردم فلسطین و صاحبان اصلی آن دیار را به وحشیانه‌ترین شکل، مورد هجوم قرار داده است، از این رو لازم است همۀ مسلمانان جهان و دولت‌های اسلامی به هر صورتی که برایشان مقدور است از این مظلومان دفاع کنند و بدانید پیروزی نهایی برای مستضعفان است.

ضمناً عموم مقلدان مجاز هستند یک سوم سهم مبارک امام(علیه السلام) را جهت یاری مردم فلسطین و آسیب دیدگان آن‌ها مصرف نمایند.

انتهای پیام

The post رژیم سفاک صهیونیستی در پایان عمر خود قرار گرفته است Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment