۳۶ برنامه ویژه هفته دفاع مقدس در کرمان اجرا می‌شود

هفته دفاع مقدسبه گزارش ایکنا از کرمان و به نقل از روابط عمومی استانداری، محمدمهدی فداکار استاندار کرمان در جلسه هماهنگی ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس، این دوره هشت ساله را پرافتخار دانست و گفت: ما هر چه داریم از برکت دوره دفاع مقدس و خون شهیدان است.

استاندار کرمان مشارکت گروه‌های مردمی، برنامه‌های شاخص دستگاه‌ها، برگزاری یادواره شهدای اقشار و دیدار و سرکشی از پیشکسوتان دفاع مقدس را مورد تأکید قرار داد و اظهار کرد: برگزاری ویژه برنامه‌های هفته دفاع مقدس، همه نمادین و برای یادآوری رشادت‌های هشت ساله هستند و نمی‌توانند به واقع اثرگذاری ایثارگری شهدا و رزمندگان را بیان‌ کنند. 

سردار محمدعلی نظری، فرمانده سپاه ثارالله کرمان نيز در این جلسه با اشاره به پیش‌بینی ۳۶ عنوان برنامه ویژه هفته دفاع مقدس در کرمان، گفت: برگزاری رژه ۳۱ شهریورماه، اجتماع ‌جوانان نقش‌آفرین گام دوم انقلاب اسلامی و رزمایش دیدار از ۳ هزار خانواده شهید بسیجی و پاسدار از اول تا ۱۰ مهر برنامه‌ریزی شده است. 

وی افزود: نشست‌های روشنگری، راهیان‌نور، انجام کمک‌های مؤمنانه به تعداد ۷ هزار بسته، تجلیل از سربازان مقاومت، نواختن زنگ مقاومت و صبحگاه، خاطره‌گویی در مساجد، مسابقات فرهنگی ورزشی از دیگر برنامه‌های هفته دفاع مقدس در كرمان است.

سرهنگ محمود مهدوی، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمان نیز در این جلسه با بیان اینکه گرامیداشت هفته دفاع مقدس با شعار «ما متحدیم» از ۳۱ شهریور تا ۷ مهرماه برگزار می‌شود، اظهار کرد: شروع هفته با ارتباط تصویری مسئولان عالی‌رتبه نظام است و پیش‌بینی برنامه کرمان از جوار گلزار شهدا دیده شده است. تجلیل از یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس، همسران شهدا، همسران آزادگان و زنان حاضر در جنگ تحمیلی از جمله برنامه‌های این ایام در کرمان است. 

انتهای پیام

The post ۳۶ برنامه ویژه هفته دفاع مقدس در کرمان اجرا می‌شود Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment