اطلاعیه ثبت‌ نام پذیرفته شدگان دکتری دانشگاه مذاهب اسلامی

به گزارش ایکنا، به نقل از دانشگاه بین‌المللی مذاهب اسلامی، ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان مقطع دکتری (سنجش) سال 1402 دانشگاه بین المللی مذاهب اسلامی، به نکات زیر جهت ثبت نام در این دانشگاه توجه نمائید:

فرآیند ثبت‌نام شما در دانشگاه بین المللی مذاهب اسلامی در دو مرحله، ثبت‌نام اینترنتی و حضوری انجام خواهدشد که انجام هر دو مرحله الزامی است.

ثبت‌نام اینترنتی:

پذیرفته شدگان مکلفند این مرحله از ثبت ­نام را در روزهای یکشنبه و دوشنبه (12 تا 13 شهریورماه) از طریق سایت دانشگاه  به آدرس http://mazaheb.ac.ir/page/56  انجام دهند.

لازم است برای ثبت‌نام اینترنتی اسکن مدارک مورد نیاز که در این اطلاعیه آمده است قبل از ورود به سامانه انجام گردد.

تذکر: لازم است در فایل های آماده شده مشخصات ذکر شده رعایت گردد:

عکس 4*3 با رزولوشن 300dpi و فرمت jpg و بقیه مدارک با رزولوشن 150 dpi و فرمت jpg

مراحل ثبت نام الکترونیکی

*تکمیل اطلاعات درخواستی

*بارگذاری اسکن شناسنامه

*بارگذاری اسکن کارت ملی

*بارگذاری عکس 4*3 با رزولوشن 300dpi  و فرمت jpg

*بارگذاری اسکن مدرک مقطع کارشناسی و ریز نمرات

*بارگذاری اسکن مدرک مقطع کارشناسی ارشد و ریز نمرات (پذیرفته شدگانی که هنوز مدرک خود را دریافت ننموده اند لازم است گواهی فراغت از تحصیل خود را بارگذاری نمایند)

*بارگذاری اسکن وضعیت نظام وظیفه

*واریز اینترنتی مبلغ 50,000,000 ریال علی الحساب

جهت ثبت نام اینترنتی گزینه ورود به سیستم را کلیک کنید. ابتدا شناسه کاربریu021  و در ادامه آن شماره داوطلبی خود را وارد کنید

گذر واژه: کد ملی

پس از ورود به سامانه کاربری خود مطابق مسیر ذیل برای تکمیل فرمهای مربوطه اقدام کنید.

منوی آموزش- دانشجو- پذیرش غیرحضوری- پذیرش غیرحضوری دانشجویان جدیدالورود

تمام مراحل را انجام دهید و سپس ثبت نام نهایی خود را پرینت و در روز پذیرش حضوری به دانشگاه ارائه دهید. (عدم اخذ پرینت نهایی ثبت نام اینترنتی به منزله عدم ثبت نام در دانشگاه مذاهب اسلامی است)

تذکر: کلیه مکاتبات با استفاده از اطلاعات پایه از طریق سیستم اتوماسیون آموزش انجام می‌پذیرد، لذا عدم تکمیل فرم‌ها، یا درج اطلاعات غلط و یا به صورت ناقص موجب عدم ثبت‌نام نهایی و مشکلات آتی می‌گردد و عواقب آن به عهده پذیرفته شده خواهد بود.

(درصورت داشتن مشکل در ثبت نام اینترنتی با شماره تماس 02166465252 داخلی 406-خانم شاورانی تماس بگیرید)

 ثبت‌نام حضوری:

پس از ثبت‌نام اینترنتی لازم است در یکشنبه 19 شهریورماه  به همراه اصل مدارک درخواستی به کارشناس مسئول تحصیلات تکمیلی (آقای حیدریان) جهت تشکیل پرونده فیزیکی مراجعه فرمایید.

***نظام وظیفه: دانشجویان(آقا) مشمول لازم است با مراجعه به سایت  epolice.ir  درخواست خود را ثبت نمایند. سایر دانشجویان تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دایم را به دانشگاه تحویل دهند. دانشجویانی که معافیت حوزوی دارند، باید با مراجعه به دفاتر پلیس+10، گواهی وضعیت نظام وظیفه خود را به همراه بیاورند.

انتهای پیام

The post اطلاعیه ثبت‌ نام پذیرفته شدگان دکتری دانشگاه مذاهب اسلامی Originally appeared on iqna.ir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *