آغاز اعزام دانش‌آموزان یزدی به اردوی «راهیان نور»

آغاز اعزام دانش‌آموزان یزدی به اردوهای «راهیان نور»به گزارش ایکنا از یزد، 700 دانش‌آموز استان یزد در اولین مرحله اردوهای «راهیان نور»، دوم آبان‌ماه با بدرقه مسئولان و مردم استان در محل امامزاده سیدجعفرمحمد(ع) یزد به مناطق جنوب غرب کشور اعزام شدند.

محمدکاظم رحیمی‌نژاد، مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد در این مراسم با اشاره به برگزاری اردوهای راهیان نور و راهیان پیشرفت با حضور دانش‌آموزان گفت: این اردوها در دو مرحله اصلی ویژه دختران و پسران در سال جاری اجرایی خواهد شد.

رحیمی‌نژاد افزود: مرحله اول این اردوها از امروز تا نهم آذرماه با حضور 3500 نفر از دانش‌آموزان دختر مقطع متوسطه دوم برگزار می‌شود و مرحله دوم نیز ویژه دانش‌آموزان پسر مقطع متوسطه دوم از اول بهمن تا دهم اسفندماه امسال انجام می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد بیان کرد: این دانش‌آموزان همزمان با برنامه راهیان نور و بازدید از مناطق عملیاتی دفاع مقدس، در قالب اردوی راهیان پیشرفت از توانمندی‎‌ها و پیشرفت‌های علمی، پژوهشی و تحقیقی آن مناطق دیدن خواهند کرد.

وی از برگزاری اردوهای راهیان پیشرفت در سطح استان خبر داد که مورد استقبال دانش‌آموزان واقع شده و با بازدید از صنایع عظیم و فعالیت‌های پژوهشی صنعتی استان در حال برگزاری است.

انتهای پیام

The post آغاز اعزام دانش‌آموزان یزدی به اردوی «راهیان نور» Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment