۳۴۶ گلستانی در انتخابات مجلس دوازدهم ثبت‌نام خود را قطعی کردند

مهاجر معاون سیاسی امنیتی گلستان

به گزارش ایکنا از گلستان، سیدعلی مهاجر، رئیس ستاد انتخابات گلستان شامگاه امروز، ۲ آبان ماه در گفتگوی ویژه خبر سیمای استان با اعلام این خبر گفت: سیصد و چهل و شِش نفر در این استان ثبت‌نام خود را برای انتخابات مجلس دوازدهم قطعی کردند.

رئیس ستاد انتخابات گلستان با بیان اینکه از این تعداد ۳۱۴ نفر آقا و ۳۲ نفر از بانوان هستند، گفت: به تفکیک حوزه‌های انتخابیه اصلی، در حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر ثبت‌نام قطعی ۳۸ نفر، علی آبادکتول ۳۱ نفر، کردکوی، بندرگز، ترکمن و گمیشان ۵۴ نفر، گرگان و آق‌قلا ۱۱۳ نفر، گنبدکاووس ۴۵ نفر و مینودشت، کلاله، گالیکش و مراوه‌تپه ۶۵ نفر تاکنون انجام شده است.

مهاجر تصریح کرد: ثبت‌نام قطعی از داوطلبان از ۸ پنجشنبه ۲۷ مهر از طریق پنجره واحد انتخابات وزارت کشور به نشانی Keshvar.moi.ir به‌صورت برخط آغاز شده است و داوطلبان فقط تا ساعت ۱۸ فردا چهارشنبه سوم آبان باید ثبت‌نام خود را قطعی کنند.

رئیس ستاد انتخابات گلستان با بیان‌اینکه از چهارم آبان، بررسی صلاحیت‌ها از سوی هیئت‌های اجرایی و نظارت آغاز خواهد شد، افزود: براساس اطلاعیه شماره ۱۰ ستاد انتخابات کشور، نام نویسی داوطلبان مجلس خبرگان رهبری نیز از روز یکشنبه چهاردهم آبان به مدت یک هفته انجام می‌شود.

وی گفت: داوطلبان برای ثبت‌نام باید از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۸ با مدارک لازم، به فرمانداری مرکز استان حوزه انتخابیه یا وزارت کشور و یا حوزه انتخابیه قم مراجعه کنند.

انتهای پیام

The post ۳۴۶ گلستانی در انتخابات مجلس دوازدهم ثبت‌نام خود را قطعی کردند Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment