تولید نماهنگ «غروب حرم» به یاد شهدای دانش‌آموز حرم شاهچراغ(ع)

نماهنگ رفیق شهیدمبه گزارش ایکنا از فارس، در نخستین سالگرد شهادت حادثه اول حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) که در آن تنی چند از دانش‌آموزان نیز به شهادت رسیدند، نماهنگی با عنوان «غروب حرم» به‌منظور تکریم شهدای دانش‌آموز حادثه و با تأکید بر جمله «رفیق شهیدم» در شیراز تولید شد.

وحید رئیسی و محمدحسن خردل، تهیه‌کنندگی و تدوین نماهنگ را بر عهده داشته و هادی فردوسی، مربی فرهنگی کانون فارس به عنوان شاعر و فرید هاشم‌زاده به عنوان مدیر تصویربرداری در این نماهنگ فعالیت داشته‌اند.

آهنگسازی نماهنگ «غروب حرم» را وحید رئیسی انجام داده و گروه سرود «فرزندان ایران»به سرپرستی محمدمهدی اوجی در آن به هنرنمایی پرداخته‌اند.

بخش‌هایی از این نماهنگ با نگاهی تربیتی به سلوک شهید محمدرضا کشاورز در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) و مزار مطهر شهدای حرم تصویر‌برداری و بخشی نیز در لوکیشن‌های طراحی شده از منزل شهید کشاورز ضبط شده است.

متن سرود با تکیه بر ٨ کلیدواژه مبتنی بر دیدگاه‌های تربیتی مقام معظم رهبری تولید شده و با ترجیع‌بندی یادآور زمزمه‌های مردم در ایام محزون وقوع این حادثه، مزین شده است.

معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان فارس، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس و سازمان بسیج دانش‌آموزی استان فارس نیز همراه و حامی این طرح بوده‌اند که از سوی مؤسسه‌ی آوای شیراز (مجری طرح) آماده نمایش شده است.

یادآور می‌شود، این نماهنگ در روزهای سوم و چهارم آبان 1402 از شبکه‌های مختلف صدا‌ و ‌سیما پخش خواهد شد.

انتهای پیام

The post تولید نماهنگ «غروب حرم» به یاد شهدای دانش‌آموز حرم شاهچراغ(ع) Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment