بیانات رهبری معظم در «جاذبه حسینی» پویش کتابخوانی شد

به گزارش ایکنا به نقل از انتشارات انقلاب اسلامی وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای؛ این انتشارات به مناسبت ماه صفر و ایام اربعین سید و سالار شهیدان امام حسین(ع)، پویش کتابخوانی «جاذبه حسینی» را برگزار می‌کند.

این کتاب دربردارنده‌ گزیده بیانات حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای درباره حضرت زینب(س) و اربعین حسینی است.

بخشی از بیانات آیت‌الله خامنه‌ای در این کتاب مرتبط با ویژگی‌های شخصیّتی حضرت زینب(س) و فلسفه اقدامات آن حضرت در دوران حیات و به‌خصوص پس از نهضت عاشورای حسینی است. در بخش دیگر نیز به بررسی اهمیت و ابعاد «اربعین» و «شرح زیارت اربعین» در بیانات رهبر معظّم انقلاب پرداخته شده است.

جوایز این پویش شامل 40 هدیه‌ متبرک حرم حضرت سیدالشهدا(ع) است و علاقه‌مندان تا اول مهر فرصت دارند تا با مراجعه به پایگاه الکترونیکی انتشارات انقلاب اسلامی به نشانی www.khameneibook.ir در این پویش شرکت کنند.

بیانات مقام معظم رهبری در «جاذبه حسینی» پویش کتابخوانی  شد

در آستانه اربعین حسینی، نسخه الکترونیکی و کتاب صوتی این اثر به صورت رایگان در اختیار مخاطبان قرار گرفته است و مخاطبان با مطالعه و دریافت نسخه الکترونیکی و صوتی این کتاب نیز می‌توانند در پویش شرکت کنند.

همچنین مخاطبانی که این کتاب را در اختیار ندارند، می‌توانند نسخه چاپی اثر را از فروشگاه اینترنتی انتشارات انقلاب اسلامی و کتابفروشی‌های سراسر کشور تهیه کنند.

انتهای پیام

The post بیانات رهبری معظم در «جاذبه حسینی» پویش کتابخوانی شد Originally appeared on iqna.ir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *