پیاده‌روی اربعین، بزرگ‌ترین حرکت تاریخ‌ساز مردمی در جهان است

روح الله سلگی معاون استاندار مازندران

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران، روح الله سلگی، معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران، در اجتماع هزار نفری دانش‌آموزان در موکب فاطمةالزهرا بابل در کربلا، گفت: قابلیت ممتاز پیاده‌روی اربعین در حفظ اقتدار و بالندگی شیعیان و انقلاب اسلامی در امتداد عاشورا است.

وی افزود: ملت ایران بدهکار مکتب عاشوراست، چراکه اگر عاشورا الگوی ما نبود ما نمی‌توانستیم در برابر استبداد داخلی و استکبار خارجی مقاومت کنیم.

سلگی تصریح کرد: حماسه اربعین رسانه بیداری جهان اسلام در عصر حاضر است و  استکبار جهانی مخالف جدی حماسه اربعین است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران، با بیان اینکه امروز رسانه‌های غربی به‌دنبال سانسور حماسه اربعین هستند، چرا که این حرکت عظیم فرهنگی و انسانی تجلی اوج قدرت و اتحاد شیعیان را به رخ می‌کشید، اظهار کرد: کربلا کانون شکل‌گیری بزرگترین تحول تاریخ است و بزرگترین مصیبت عالم در این سرزمین رخ داده است.

وی لزوم تلاش برای تقویت حماسه اربعین را مسئولیت بزرگ و رسالت خطیر جبهه انقلاب مطرح کرد و گفت: اربعین تجلی معصومیت روح تاریخ است که به غَلَیان آمده و تلاش امپراطوری رسانه‌ای غرب برای سانسور حقیقت حماسه اربعین ناکام خواهد ماند.

سلگی اظهار کرد: امروز پیاده‌روی اربعین به‌عنوان بزرگ‌ترین حرکت تاریخ‌ساز مردمی تحول عظیم فرهنگی را در سطح جهان پدید آورده است.

انتهای پیام

The post پیاده‌روی اربعین، بزرگ‌ترین حرکت تاریخ‌ساز مردمی در جهان است Originally appeared on iqna.ir

Leave a Comment